Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 27-02-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
12.07.2022

ZGK: Okresowe spadki ciśnienia wody, przerwy w dostawie wody [13-15 lipca]

Zakład Gospodarki Komunalnej w Siechnicach poinformował o możliwości wystąpienia okresowych spadków ciśnienia wody w Siechnicach i Bogusławicach oraz o planowanych pracach eksploatacyjnych na sieci wodociągowej w Trestnie i Blizanowicach. Zobacz szczegóły komunikatów.

Siechnice: ZGK: Okresowe spadki ciśnienia wody, przerwy w dostawie wody [13-15 lipca]

Okresowe spadki ciśnienia wody - Siechnice, Bogusławice

W środę, 13 lipca 2022 roku w godz. 8:00 - 10:00 prowadzone będą prace eksploatacyjne na sieci wodociągowej. W związku z tym odbędzie się płukanie sieci w Siechnicach (rejon ul. Kwiatkowskiego, ul. Staszica, ul. Henryka III) oraz w Bogusławicach (rejon ul. Głównej). Mogą również wystąpić również okresowe spadki ciśnienia.

Przerwa w dostawie wody - Trestno i Blizanowice

W środę, 13 lipca 2022 roku w godz. 8:00 - 14:00 w Trestnie i Blizanowicach Zakład Gospodarki Komunalnej zaplanował prace modernizacyjne na sieci wodociągowej. W związku z tym nastąpi przerwa w dostawie wody.

Przerwa w dostawie wody - Siechnice (wybrane ulice)

W dniach 14 - 15.07 w godz. 23:00 - 5:00 podczas prac związanych z czyszczeniem sieci wodociągowej wystąpią przerwy w dostawie wody. Dotyczy ulic Kościelnej, Piłsudskiego, Fieldorfa, Gimnazjalnej, Henryka III, Zacisze, Sportowej, Piłsudskiego, Jana Pawła II, Popiełuszki, Kasztanowej, Księżnej Anny z Przemyślidów, Polnej, Fabrycznej i Danickiego w Siechnicach. Zobacz szczegóły.
 

na podstawie komunikatów Zakładu Gospodarki Komunalnej