Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 17-07-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
12.07.2022

Czyszczenie sieci wodociągowej w Siechnicach - kolejny etap prac

Zakład Gospodarki Komunalnej w Siechnicach poinformował o kontynuowaniu czyszczenia sieci wodociągowej w Siechnicach. W dniach 14 - 15.07 w godzinach nocnych w rejonie prac mogą wystąpić przerwy w dostawie wody. Zobacz listę ulic.

Siechnice: Czyszczenie sieci wodociągowej w Siechnicach - kolejny etap prac

W minionych dniach Zakład Gospodarki Komunalnej przeprowadzał czyszczenie sieci wodociągowej w Siechnicach i Groblicach. Prace mają na celu usunięcie osadu zalegającego w sieci i jej dezynfekcję. Do wodociągów na wybranych odcinkach wtłaczana jest mieszanka zawierająca m.in, powietrze i sól kuchenną, która wypłukiwana jest przez hydranty.

Prace zakończone w minionym tygodniu kontynuowane będą w dniach 14 - 15 lipca, w godzinach 23:00 - 5:00 w rejonie ulic Kościelnej, Piłsudskiego, Fieldorfa, Gimnazjalnej, Henryka III, Zacisze, Sportowej, Piłsudskiego, Jana Pawła II, Popiełuszki, Kasztanowej, Księżnej Anny z Przemyślidów, Polnej, Fabrycznej i Danickiego.

Jak podaje ZGK podczas prac nastąpi przerwa w dostawie wody, a bezpośrednio po jej przywróceniu w sieci mogą pojawić się zanieczyszczenia.