Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-06-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
26.05.2021

Zaginął Maciej Konopka. Trwają poszukiwania mężczyzny [aktualizacja]

Zaginął 25 letni mężczyzna, Maciej Konopka. Jego telefon po raz ostatni logował się w Siechnicach we wtorek, 25 maja. Dzień później w Blizanowicach został odnaleziony jego samochód. Każdy, kto od tego czasu widział mężczyznę proszony jest o kontakt z Policją.

Siechnice: Zaginął Maciej Konopka. Trwają poszukiwania mężczyzny [aktualizacja]

Aktualizacja: Niestety wieczorem podano informację o tragicznym finale poszukiwań. Odnalezieniem ciała nieżyjącego już mężczyzny zakończyły się poszukiwania mieszkańca Wrocławia. Został on odnaleziony po godzinie 19 na terenie gminy Siechnice. Obecny na miejscu prokurator wykluczył wstępnie udział osób trzecich w tym zdarzeniu. - informuje Policja.

Maciej był tancerzem i obiecującym raperem tworzącym pod pseudonimem "Ten Preston". Dziś miał podpisać z nami kontrakt wydawniczy. Wielka kariera stała przed nim otworem. (...) Preston miał gotowy album, o którego losie zadecydują jego bliscy. – pisze studio nagraniowe Chillwagon, z którym raper współpracował.

-----

Maciej mieszka i pracuje we Wrocławiu przy ul. Siemiradzkiego. We wtorek, 25 maja około godziny 13:00 opuścił swoje mieszkanie i udał się w nieznanym kierunku.

Samochód Macieja został odnaleziony dzień później (26 maja) w Blizanowicach koło Siechnic, na bocznej drodze w okolicy zakładu przemysłowego. W poszukiwania włączyli się strażacy z OSP w Siechnicach.

Mężczyzna jest raperem, tancerzem i artystą. Rysopis:

  • wzrost 190cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • blond włosy, wygolone po bokach, na górze kręcone,
  • oczy niebieskie,
  • znak szczególny: tatuaż na lewym przedramieniu.

Jeżeli ktokolwiek widział zaginionego lub zna jego miejsce pobytu proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 112. Poniżej informacja na profilu SOS Zaginięcia:

#Zaginął Maciej "Preston" Konopka lat 25 #Wrocław #Siechnice #woj_dolnośląskie

Opublikowany przez SOS Zaginięcia Środa, 26 maja 2021
  • Więcej
  • w kategorii inne