Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
29.10.2021

Zaduszki Muzyczne z Joanną Kwaśnik [aktualizacja]

Klub Tęcza w Świętej Katarzynie zaprasza na Zaduszki Muzyczne. Podczas wydarzenia usłyszymy piosenki z repertuaru takich gwiazd jak Alicia Keys, Aretha Franklin, Ray Charles, Stevie Wonder oraz polskich wykonawców. Wydarzenie jest biletowane.

Siechnice: Zaduszki Muzyczne z Joanną Kwaśnik [aktualizacja]

Aktualizacja: Organizator zmienił datę koncertu. Nowa to piątek, 26 listopada o godz. 18:00. Dodatkowo dostępne są (stacjonarnie w Klubie) bilety dla Seniorów w cenie 10 zł za osobę.

---------

Joanna Kwaśnik - artystka o niepowtarzalnym głosie i z olbrzymią charyzmą. Wokalistka śpiewająca na stałe z An​n​ą Wyszkoni. Wspólnie z Krzysztofem Cugowskim i zespołem Bracia brała udział w trasie koncertowej promującej płytę "Zaklęty krąg". Nagrała dwie płyty z polskim raperem Mezo oraz singla z Varius Manx. Uczestniczyła w programach "X Factor" i "The Voice of Poland". Szeroki wachlarz utworów i stylów w repertuarze przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym słuchaczom.

opis Organizatora

Koncert odbędzie się w piątek, 5 listopada o godz. 18:00 w Klubie Tęcza w Świętej Katarzynie przy ul. Głównej 82. Bilety w cenie 25 zł do nabycia stacjonarnie w Klubie oraz online. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.