Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

Mikołajki 2021 na rynku w Siechnicach

Okres bożonarodzeniowy tuż tuż, a najlepszym na to dowodem jest informacja Centrum Kultury w Siechnicach - w tym roku na rynku odbędzie się impreza mikołajkowa! Wśród atrakcji m.in. koncert Alicji Janosz i Jarmark Bożonarodzeniowy.

W sobotę, 4 grudnia 2021 roku na siechnickim rynku odbędą się Mikołajki. W programie m.in.: koncert Alicji Janosz z projektem Alicja Janosz Dzieciom, Jarmark Bożonarodzeniowy i inne atrakcje dla całych rodzin.

Projekt Alicja Janosz Dzieciom to atrakcyjne piosenki dla najmłodszych, które zaspokoją również gusta rodziców. Znakomicie brzmiący, różnorodny stylistycznie album. Łatwo wpadające w ucho melodie i zgrabne teksty. Zabawne, ale również i takie, które w zgodzie z nurtem Rodzicielstwa Bliskości będą wspierać dzieci w doświadczaniu różnych emocji - opis artystki za alicjajanoszdzieciom.pl

Mikołajki w Siechnicach w ubiegłych latach

Przypomnijmy, że w zeszłym roku z powodu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa koncerty mikołajkowe nie odbyły się. W poprzednich latach z okazji Mikołajek Siechnice odwiedzili: w 2015 roku zespół Bracia, Margaret w 2016 roku, Arka Noego oraz PECTUS w 2017 roku, Majka Jeżowska i Natalia Kukulska w 2018 roku. W 2019 roku odbył się jedynie Jarmark Bożonarodzeniowy z licznymi atrakcjami dla dzieci.

Mamy nadzieję, że w tym roku sytuacja epidemiczna pozwoli na organizację mikołajek. Więcej informacji o tegorocznym wydarzeniu Organizator ma podać już wkrótce.