Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 28-09-2020
Termy Jakuba w Oławie
9.06.2019

Warsztaty rodzinne z Wiesławem Drabikiem

Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siechnicach zaprasza dzieci wraz z rodzicami na warsztaty rodzinne z polskim pisarzem, ilustratorem i autorem książek dla dzieci Wiesławem Drabikiem. Wstęp jest wolny, obowiązują zapisy.

Spotkanie odbędzie się w środę, 12 czerwca 2019 w godz. 17:00 – 19:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siechnicach przy ul. Fabrycznej 15. Wstęp jest wolny – obowiązują zapisy. Podczas warsztatów będzie możliwość zakupu książki Wiesława Drabika w cenie 5 - 8 zł.

Wiesław Drabik to polski pisarz, ilustrator i autor ponad 200 bajek dla dzieci, które ukazują się od 1995 roku. Pełne humoru wierszowane bajeczki są chętnie czytane, oglądane przez najmłodszych oraz ich rodziców. Wśród najbardziej znanych książek autora są m.in. "Bajka o Smoku i Kraku i o tym jak powstał Kraków", "Awantura na podwórku", "Łakomczucha", "Kocie łakocie" oraz "MAŁa mYSZ skacze czyli myszomania".

Warsztaty w ramach realizacji projektu EduPrzyroda przez Stowarzyszenie Koliber Siechnice są współfinansowane ze środków Gminy Siechnice.

Wczytuję komentarze...