Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 28-10-2020
Termy Jakuba w Oławie
31.05.2019

Kino na dzień dziecka i nie tylko. Zobacz repertuar na 31.05 - 6.06

Święto wszystkich dzieci nadchodzi, a repertuar OH Kino pełen jest propozycji dla najmłodszych. Premiery "Pokémon: Detektyw Pikachu", "Paskudy. UglyDolls" i wiele innych filmów dla najmłodszych. Zobacz pełny repertuar.

Siechnice: Kino na dzień dziecka i nie tylko. Zobacz repertuar na 31.05 - 6.06

Historia filmu "Pokémon: Detektyw Pikachu" rozpoczyna się w momencie, gdy prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon - były partner Harry'ego, detektyw Pikachu.

Tim i Pikachu odkrywają, że są w stanie porozumiewać się ze sobą. Łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie szukują poszlak, przemierzając ulice Ryme City - metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie. Bohaterowie spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, mogący położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów. (opis dystrybutora)
 


Repertuar OH Kino 31.05 - 6.06.2019:

Wczytuję komentarze...