Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 26-09-2020
Termy Jakuba w Oławie
5.06.2019

Wakacyjne zajęcia w Centrum Kultury w Siechnicach

Centrum Kultury w Siechnicach w okresie wakacyjnym organizuje zajęcia dla dzieci. Wśród zajęć w różnych placówkach znajdziemy m.in. wycieczki, warsztaty plastyczne, teatralne, taneczne, spotkanie z filmem i fotografią. Uczestnictwo jest odpłatne, obowiązują zapisy.

Siechnice: Wakacyjne zajęcia w Centrum Kultury w Siechnicach

Zajęcia w klubie w Siechnicach odbywać się będą w terminach 29 lipca - 2 sierpnia oraz 5-9, 19-23, 26-30 sierpnia. Koszt uczestnictwa to 250 zł za każdy tydzień zajęć. W cenie oprócz warsztatów prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, wycieczek oraz ubezpieczenia zawarty jest ciepły posiłek. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 8:00 - 16:00.

W programie warsztatów w Siechnicach (oferta każdego z klubów różni się - zob. plakaty poniżej) znajdziemy wycieczki i zajęcia: Teatr Plastyczny, Książka Artystyczna, Roboklocki, Ceramika, Malarski Spacer, Ruch w Teatrze, Rzeźba, Impro Objekt oraz Rysunek Kreatywny. Zapisy odbywaj się w klubie Relaks w Siechnicach, ul. Fabryczna 15.

Poniżej przedstawiamy ofertę w klubach w Siechnicach, Św. Katarzynie, Radwanicach i Iwinach:

Organizatorem zajęć jest Centrum Kultury w Siechnicach. Więcej informacji można uzyskać pod adresami i numerami podanymi na plakatach oraz na stronie internetowej CK.

Wczytuję komentarze...