Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-08-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
13.08.2020

Stacja ładowania samochodów elektrycznych przy ratuszu w Siechnicach

Przy ul. Jana Pawła II w Siechnicach, obok Urzędu Miejskiego zamontowana została stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Siechnice: Stacja ładowania samochodów elektrycznych przy ratuszu w Siechnicach

Aktualizacja (6.10.2020). Stacja ładowania jest już czynna.

---

Operatorem stacji ładowania samochodów elektrycznych przy Ratuszu jest siechnicka firma ESV. Za usługę, m.in. platformę internetową i aplikację mobilną odpowiada Nexity, i to w aplikacji tej firmy pojawi się stacja.

Obecnie (na dzień 13.08) urządzenie nie jest jeszcze dostępne. Bieżący status pierwszej w Siechnicach stacji ładowania można sprawdzić skanując kod QR umieszczony na skrzynce lub w aplikacji.

Dostawca usługi, Nexity ma w swojej bazie ponad 60 000 stacji ładowania w ponad 20 krajach w całej Europie. Już wkrótce dołączy do nich stacja w Siechnicach.

Kolejne stacje ładowania samochodów elektrycznych w gminie mają powstać w ramach budowy węzłów przesiadkowych przy stacjach kolejowych w Siechnicach i Świętej Katarzynie.

Tak wygląda nowy punkt ładowania samochodów elektrycznych przy ul. Jana Pawła II w Siechnicach:

Jak skorzystać ze stacji ładowania samochodów elektrycznych?

Przed rozpoczęciem ładowania warto zaopatrzyć się w aplikację Nexity. Za jej pomocą lub przy użyciu karty płatniczej dokonana zostanie autoryzacja użytkownika.

Po podłączeniu kabla oraz autoryzacji rozpocznie się ładowanie. W razie pytań lub problemów zawsze możemy skorzystać z telefonu do dostawcy usługi. Infolinia dotycząca działania urządzenia dostępna jest pod numerem +48 185 428 428.


Dostawcą stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Siechnicach była firma Agacki-Szymczak Sp.J., właściciel marki stacjeladowania.com, Generalny Dystrybutor polskiego producenta PRE Edward Biel.

  • Więcej
  • w kategorii inne