Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-08-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
21.07.2020

Rodzinna Gra Terenowa - Lokalni Odkrywcy

Zachęcamy do udziału w Rodzinnej Grze Terenowej - Lokalni Odkrywcy. Przy okazji zabawy mieszkańcy będą mogli poznać zagadki i historię gminy Siechnice. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury przy współpracy nieformalną grupą mieszkańców "Pozytywne Siechnice".

Siechnice: Rodzinna Gra Terenowa - Lokalni Odkrywcy

Zabawa odbędzie się 2 sierpnia (niedziela), start o godz. 9:00 przy placu zabaw Podwórko Nivea w Siechnicach, przy ul. Kolejowej. W grze terenowej mogą wziąć udział grupy liczące od 3 do 5 osób, bez względu na wiek - jedynym wyjątkiem jest to, że każda drużyna musi posiadać co najmniej jedną pełnoletnią osobę w składzie. Cała gra odbędzie się na terenie miasta Siechnice. Na przebycie trasy pełnej zagadek zespoły mają 3 godziny. Obowiązują zapisy.

Wiedza związana z topografią, historią i ważnymi miejscami oraz wydarzeniami będzie niewątpliwą zaletą, a przede wszystkim ułatwi odgadnięcie zagadek na trasie gry. Na każdego uczestnika, czeka ogrom uśmiechu i dużo zabawy. Będzie to bliskie spotkanie z naszą małą ojczyzną, a ponadto doskonały czas kreatywnie spędzony z rodziną i znajomymi. Wszystkiemu będzie towarzyszyła odrobina ruchu i duch rywalizacji. A dla najlepszych drużyn, organizator przewidział wartościowe nagrody:

  • 3x nagroda rzeczowa (o wartości 500zł),
  • 2x nagroda rzeczowa (o wartości 200zł).

Gra ma na celu zapoznanie wszystkich uczestników z historią i ciekawymi miejscami na terenie Siechnic. Drużyny będą miały za zadanie zdobyć jak największą liczbę punktów. Każda zdobyta stacja pośrednia, przybliża uczestników do mety.

Przy okazji zapraszamy do zapoznania się z historią Siechnic i najważniejszymi datami w naszym serwisie:

W celu przystąpienia do konkursu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Organizatora.

Projekt dofinansowany jest z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, w ramach Dolnośląskie Małe Granty realizowane przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych.