Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 29-06-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
22.07.2021

SISK zbiera opinie o Błękitnej Lagunie

Siechnicka Inwestycyjna Spółka Komunalna, zarządca Błękitnej Laguny w Siechnicach zaprasza Mieszkańców do wypełnienia krótkich ankiet, które mają na celu poprawę jakości usług. Kąpielisko co roku cieszy się dużym zainteresowaniem Mieszkańców jak i przyjezdnych. Zarządca stara się pracować nad tym, aby na kąpielisku było jak najczyściej, najbezpieczniej i najatrakcyjniej dla odwiedzających. Stąd też prośba o wyrażenie opinii przez osoby korzystające z kąpieliska.

Siechnice: SISK zbiera opinie o Błękitnej Lagunie

Chętnie poznamy Twoją opinię i sugestie, które mogą być pomocne w ulepszaniu jakości usług oferowanych na kąpielisku Błękitna Laguna - pisze SISK prosząc o pomoc Mieszkańców w wypełnieniu ankiet.

Ankiety dotyczą:

Przypominamy, że w najbliższą sobotę, 24 lipca w godz. 11:00 - 16:00 na kąpielisku odbędzie się akcja edukacyjna, której celem jest przypomnienie zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas wypoczynku na plaży. Zaplanowano szereg atrakcji, m.in: możliwość wykonania pierwszej pomocy na fantomach, obserwacja profesjonalnie przeprowadzanej akcji ratunkowej oraz zapoznanie się z pracą psów ratowników.