Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 20-01-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
19.10.2019

Siechnice w aplikacji "KiedyWywóz?" - harmonogram wywozu odpadów

Siechnice znajdują się na liście obsługiwanych miejscowości w aplikacji "KiedyWywóz?". Dzięki darmowemu programowi można dowiedzieć się m.in. kiedy i które odpady zostaną odebrane z danej lokalizacji oraz gdzie wyrzucić nietypowe śmieci. Aplikacja oferuje również możliwość zgłaszania miejsc, w których znajdują się porzucone odpady.

Siechnice: Siechnice w aplikacji

Komplet informacji o wywozie w Twoim smartfonie

W ten sposób mieszkańcy Siechnic mogą być na bieżąco z harmonogramem wywozu, który w wersji papierowej może przypominać kolorową mozaikę. W aplikacji pojawiają się zawsze aktualne i sprawdzone informacje dotyczące wybranego dnia i adresu. Najważniejsze dane znajdziemy w czytelnej formie, z konkretną informacją, o jaki rodzaj odpadów chodzi. Dzięki informacji przesyłanej bezpośrednio na urządzenia mobilne żaden korzystający z niej właściciel posesji nie zapomni o wystawieniu pojemników i worków w odpowiednich kolorach w danym dniu tygodnia.

Ty też możesz usprawnić wywóz odpadów

Jedną z podstawowych funkcji programu jest informowanie mieszkańców o dacie i miejscu zbiórki kolejnej frakcji odpadów. Łatwo je rozpoznać po czytelnym symbolu graficznym i opisie. Aplikacja oferuje dane m.in. o:

  • harmonogramie wywozu różnych typów odpadów (np. tworzywa, papier, szkło, zielone, zmieszane, itp.),
  • zbiórkach okazjonalnych (RTV/AGD, baterie, leki, odzież itp.),
  • spisie stałych punktów selektywnej zbiórki odpadów (PSZOK)
     

Sprawdzaj i informuj - korzystaj z interaktywnych funkcji

Aplikacja jest interaktywna - dzięki niektórym jej funkcjom użytkownik może aktywnie uczestniczyć w ulepszaniu systemu utylizacji. Jedną z opcji jest przesłanie zdjęcia, pokazującego nieprawidłowości w segregacji i wywozie na adres mailowy organizatora wywozu odpadów. Innym ciekawym rozwiązaniem jest wysłanie informacji o nielegalnym wysypisku z jego lokalizacji - program poda dokładne dane o umiejscowieniu składu do administratora systemu.

reklama

Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepach: GooglePlay (Android), App Store (iOS) oraz MicrosoftStore (Windows).

  • Więcej
  • w kategorii inne
Wczytuję komentarze...