Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 08-03-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
24.10.2019

Video Siechnice: nowe materiały w bazie filmów

Zapraszamy do odwiedzania działu Video, w którym zbieramy najciekawsze materiały dotyczące Siechnic - relacje z imprez i wydarzeń, programy informacyjne, nagrania prezentujące uroki gminy i okolic. Zobacz nowe filmy.

Siechnice: Video Siechnice: nowe materiały w bazie filmów

Mistrzostwa Tańca Towarzyskiego

Na początku października w Siechnicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz Otwarty Puchar Okręgu Dolnośląskiego PTT. Podczas turnieju zaprezentowały się 153 pary sportowe oraz 40 par rekreacyjnych z całej Polski. Łącznie na imprezie wystąpiło 386 zawodników.

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są w relacji, a nagrania znaleźć można w bazie filmów: Relacja z Mistrzostw Tańca Towarzyskiego w Siechnicach.
 

Dach - Dźwiękodzieło (oryg. Tabb & Sound'n'Grace)

Do naszej bazy filmów trafił również teledysk "Dach" w wykonaniu uczniów szkoły śpiewu Dźwiękodzieło, działającej przy Centrum Kultury. Uczniowie z powodzeniem reprezentują Siechnice na wielu imprezach lokalnych (m.in. Dni Siechnic, Mikołajki, Dożynki) jak i zdobywają nagrody w konkursach regionalnych i ogólnopolskich.
 

Ogólnopolskie Zawody w Gimnastyce Artystycznej

Na początku bieżącego miesiąca mieliśmy również okazje oglądać zmagania zawodników w ramach Ogólnopolskich Zawodów w Gimnastyce Artystycznej w Siechnicach. Zobacz występ jednej z zawodniczek - reprezentantki UKS Dąb Katowice.
 

Polecamy również inne materiały w bazie video:


Zapraszamy również wszystkich Mieszkańców do współtworzenia serwisu i działu Video. Jeżeli chcesz zaproponować materiał prześlij nam link do filmu na YouTube lub skontaktuj się z nami.

  • Więcej
  • w kategorii inne
Wczytuję komentarze...