Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 20-01-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
21.10.2019

Wojsko czeka na Ciebie. Informacja Wojskowego Komendanta Uzupełnień

Na prośbę Wojskowego Komendanta Uzupełnień we Wrocławiu zamieszczamy informację dotyczącą naboru na I turnus służby przygotowawczej. Jej odbycie to jeden z pierwszych kroków do wstąpienia w szeregi Wojska Polskiego.

Siechnice: Wojsko czeka na Ciebie. Informacja Wojskowego Komendanta Uzupełnień

Jeśli chcesz połączyć pracę z pasją i myślisz o tym, by zostać żołnierzem zawodowym, zacznij od służby przygotowawczej, której odbycie jest jednym z warunków wstąpienia w szeregi Wojska Polskiego.

Nie odkładaj swoich marzeń na później i już dzisiaj złóż wniosek w Wojskowej Komendzie Uzupełnień we Wrocławiu, która prowadzi rekrutację na I turnus służby przygotowawczej w 2020 r., pełnionej na potrzeby korpusu szeregowych.

Szkolenie rozpoczyna się w styczniu 2020 roku, ale wnioski przyjmowane są już teraz.

W ramach służby przygotowawczej pełnionej na potrzeby korpusu szeregowych, która trwa niepełne 4 miesiące, oprócz uposażenia podstawowego, zakwaterowania, wyżywienia, a także umundurowania, dostaniesz zwrot kosztów dojazdu do miejsca, gdzie będziesz odbywać służbę.

Więcej informacji o naborze i specyfice służby przygotowawczej znajdziesz na stronie internetowej: wkuwroclaw.wp.mil.pl. Możesz również skontaktować się pod numerami telefonów: 261 656 141 i 261 656 155, albo wysłać SMS o treści: PRZYGOTOWAWCZA, na numer: 723 694 378, a specjaliści z WKU oddzwonią do Ciebie (opłata za SMS zgodna z taryfą operatora).

  • Więcej
  • w kategorii inne
Wczytuję komentarze...