Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 09-05-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
14.07.2019

Kolejne paczkomaty w Siechnicach

Od kilku dni mieszkańcy Siechnic mogą korzystać z kolejnych paczkomatów. Nowe urządzenia do odbioru i nadawania przesyłek zlokalizowane zostały przy ul. Fabrycznej oraz przy dyskoncie paliwowym Citronex. Zamieszczamy mapki i zdjęcia.

Siechnice: Kolejne paczkomaty w Siechnicach

Paczkomaty firmy InPost to sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego nadawania i odbierania paczek - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Według danych operatora w marcu 2018 roku w Polsce funkcjonowało 2750 urządzeń w 428 miejscowościach. Paczkomaty wyposażone są w panel sterowania - dotykowy lub z przyciskami i pozwalają na wygodny odbiór, nadanie i zwrot przesyłek.
 

Paczkomat Siechnice, ul. Opolska 30 (Citronex)

Pierwszy z nowych paczkomatów zlokalizowany jest przy ul. Opolskiej 30, w pobliżu stacji Citronex.


Paczkomat Siechnice, ul. Fabryczna 9A

Drugie z urządzeń znajduje się przy ul. Fabrycznej 9A - przy sklepie spożywczym, w pobliżu wjazdu od tyłu na teren Szkoły Podstawowej nr. 1.

Sendit: Siechnice trzecie w Polsce

Firma Sendit, największy w Polsce broker usług kurierskich zbadał jak Polacy korzystają z możliwości dostawy do punktów odbioru. Siechnice znalazły się na trzecim miejscu w rankingu liczby odbiorów w stacjonarnych punktach (zamiast np. dostawy bezpośrednio do odbiorcy) w przeliczeniu na 1000 mieszkańców w 2018 roku. (źródło: biznes.newseria.pl)

Czy wiesz, że najdłuższy paczkomat ma 30 metrów, a w przeciętnym urządzeniu zamontowanych jest prawie 500 metrów kabli? Ciekawostki na temat paczkomatów znajdziemy w filmie informacyjnym InPost. Zobacz jak powstają paczkomaty:


Oprócz wymienionych powyżej, w Siechnicach funkcjonuje jeszcze jeden paczkomat, przy ul. Kościelnej 2 (obok sklepu papierniczego Kredka). Lokalizacje nowych urządzeń dodaliśmy do naszej bazy miejsc.

  • Więcej
  • w kategorii inne
Wczytuję komentarze...