Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 05-07-2020
Termy Jakuba w Oławie
10.10.2018

Propozycje filmowe OH Kino [repertuar]

Coraz dłuższe wieczory i kolejne filmowe premiery to znak, że warto odwiedzić kino. W tym tygodniu premiery familijnych animacji "Hotel Transylwania 3" i "Kapitan Morten i Królowa Pająków" oraz dramatu - "7 uczuć".

Siechnice: Propozycje filmowe OH Kino [repertuar]

W trzeciej części animacji Hotel Transylwania Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Każdemu w końcu należy się odpoczynek. Bohaterowie będą podróżować luksusowym, choć trochę potwornym statkiem. Wyprawa mija na spokojnym żeglowaniu i korzystaniu ze wszystkich dobrodziejstw statku - od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

Dramat 7 uczuć, film polskiej produkci to opowieść o radości, złości, smutku, strachu, samotności, wstydzie i poczuciu winy. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

Wczytuję komentarze...