Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 04-07-2020
Termy Jakuba w Oławie
10.10.2018

Zajęcia judo w Siechnicach i Żernikach Wrocławskich

W październiku rusza nowa propozycja zajęć sportowych dla dzieci. W Siechnicach i Żernikach Wrocławskich odbywać się będą zajęcia judo.

Siechnice: Zajęcia judo w Siechnicach i Żernikach Wrocławskich

Judo to japońska sztuka walki wywodząca się z ju-jitsu i w tłumaczeniu z języka japońskiego oznacza „łagodną drogę”. Głównym celem zajęć ma być poprawa sprawności ogólnej dzieci, stymulowanie rozwoju psychofizycznego oraz nauka podstawowych zasad, idei oraz technik judo. Rywalizacja sportowa na tym etapie jest aspektem drugorzędnym, dzieci ćwiczą aby się rozwijać oraz doskonalić swoje umiejętności.

W Siechnicach zajęcia odbywać się będą w auli Szkoły Podstawowej nr 2 (dawne gimnazjum, ul. Ks. Anny z Przemyślidów 6). Pierwszy trening odbędzie się 18 października (czwartek). Harmonogram zajęć - wtorki i czwartki:

  • grupa młodsza: 15:30 - 16:15,
  • grupa starsza: 16:15 - 17:05.

W Żernikach Wrocławskich zajęcia odbywać się będą na dużej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej (ul. Kolejowa 7a). Pierwsze odbędą się w najbliższy piątek 12 października. Harmonogram zajęć - piątki:

  • grupa młodsza: 15:25 - 16:10,
  • grupa starsza: 16:15 - 17:05.

Treningi prowadzić będzie Instruktor Aleksandra Grygiel - wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w Judo. Szczegółowe informacje dotyczące zajęć dostępne są na stronie Organizatora: zabawajudo.pl

  • Więcej
  • w kategorii sport
Wczytuję komentarze...