Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 06-07-2020
Termy Jakuba w Oławie
19.10.2018

Do zobaczenia w kinie: Repertuar 19 - 25 października

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem OH Kino na najbliższy tydzień. Wśród nowych propozycji dramat biograficzny "Pierwszy Człowiek" opisujący astronautę Neila Armstronga i jego legendarną misję kosmiczną. Polecamy również komedię kryminalną "Zwyczajna Przysługa".

Siechnice: Do zobaczenia w kinie: Repertuar 19 - 25 października

Zwyczajna przysługa, to komedia kryminalna o perfekcyjnej pani domu z sielskiego przedmieścia, która próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcia swej najlepszej przyjaciółki. Najnowszy film twórcy takich komediowych przebojów jak "AGENTKA", "DRUHNY", "GHOSTBUSTERS. POGROMCY DUCHÓW" czy "GORĄCY TOWAR".

Stephanie to urocza i naiwna młoda mama. Przejście przez ulicę na czerwonym świetle to dla niej szczyt występku i ryzyka. Zaś Emily to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się i zaprzyjaźniają w szkole swoich synów. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…

Poniżej pełny repertuar OH Kino na dni 19.10 - 25.10.2018:

Opis filmu na podstawie materiałów dystrybutora Monolith Films

Wczytuję komentarze...