Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 05-07-2020
Termy Jakuba w Oławie
5.10.2018

Repertuar OH Kino 5.10 - 11.10. Pokaz specjalny filmu Serce Nie Sługa

W najbliższym tygodniu szczególnie polecamy OH Kino dla Pań - pełen atrakcji wieczór stworzony specjalnie z myślą o wszystkich Kobietach. Wydarzenie połączone będzie z pokazem komedii romantycznej Serce nie sługa. Poza tym jak co tydzień interesujące premiery - film akcji Venom i bajka Kopciuszek. Historia Prawdziwa. W weekend przedpremierowe pokazy familijnej animacji "Hotel Transylwania 3". 

Siechnice: Repertuar OH Kino 5.10 - 11.10. Pokaz specjalny filmu Serce Nie Sługa

Serce nie sługa, którego pokaz odbędzie się w ramach wydarzenia OH Kino dla Pań to wyjątkowy film o poszukiwaniu miłości. W rolach głównych: Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała, Magdalena Różczka, Mateusz Damięcki. Więcej o filmie pisaliśmy w ubiegłym tygodniu, tam też znajdziecie zwiastun.

Premierowy Venom to amerykański film akcji z 2018 roku w reżyserii Rubena Fleischera. W obrazie poznajemy historię dziennikarza Eddiego Brocka (Tom Hardy), który stara się żyć koegzystując z pozaziemską formą życia – Venomem. Kreatura czerpie nienawiść od reportera by zwiększyć swoją moc.

Repertuar OH Kino w Oławie w dniach 05.10 - 11.10.2018:

W najbliższych dniach szykujemy dla Was filmową niespodziankę! Śledźcie nasz serwis i profil na Facebooku: https://fb.com/Siechnice.

Wczytuję komentarze...