Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 27-07-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
2.04.2020

Nowe godziny otwarcia sklepów Biedronka

Od początku kwietnia obowiązują nowe ograniczenia w związku epidemią koronawirusa. Wprowadzona została m.in zasada dotycząca liczby klientów na terenie sklepów - maksymalnie 3 osoby na kasę. Przed marketami zaczęły tworzyć się kolejki. W związku z nowymi zasadami godziny pracy sklepów sieci Biedronka zostały wydłużone.

Siechnice: Nowe godziny otwarcia sklepów Biedronka
fot. mat. prasowe.

Biedronka dostosowała się do nowych regulacji w zakresie m.in. godzin dla seniorów oraz zmniejszonych limitów osób w sklepach. Jednocześnie wydłuża godziny pracy sklepów:

  • od 2 kwietnia sklepy Biedronka w całej Polsce co do zasady są czynne w godzinach 6:00 – 24:00,
  • od wtorku, 7 kwietnia do piątku, 10 kwietnia sklepy Biedronka będą czynne przez całą dobę.

W przypadku sklepów, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani. Stosowne informacje będą także dostępne bezpośrednio w placówkach.

Od 2 kwietnia br. sklepy sieci Biedronka wydłużają godziny otwarcia – będą czynne w godz. 6:00 – 24:00. Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. Dodatkowo w tygodniu przedświątecznym, czyli w dniach 7-10 kwietnia, sklepy Biedronka będą czynne całą dobę. Dzięki temu Polacy będą mogli komfortowo zrobić tradycyjne zakupy na Wielkanoc.
- czytamy w komunikacie sieci.

Warto uszanować również tzw. godziny dla seniorów. Od 10:00 do 12:00 sklepy i punkty usługowe mają przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65 roku życia. W pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe mają być dostępne dla wszystkich. W tym dla osób powyżej 65. roku życia.

Zobacz też:

Na podstawie
mat. prasowe Biedronka

  • Więcej
  • w kategorii inne
Wczytuję komentarze...