Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 21-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
17.04.2023

Mieszkaniec Groblic zbiera środki na protezę i rehabilitację. Zobacz jak możesz pomóc

Mieszkaniec Groblic, Pan Roman Pasierb jest Mężem, Tatą, Dziadkiem, pasjonatem pszczół i właścicielem pasieki. Jego życie zmieniło się pewnego dnia, gdy trafił do szpitala z rozległym zawałem serca.

Siechnice: Mieszkaniec Groblic zbiera środki na protezę i rehabilitację. Zobacz jak możesz pomóc
fot. Fundacja Moc Pomocy

Po kilku operacjach serce Pana Romana wspomagane jest sztuczną pompą LVAD, dzięki której może działać. W wyniku cukrzycy i w następstwie stopy cukrzycowej pojawiła się rana, która mimo wielu starań nie goiła się. W efekcie czego w ciągu trzech tygodni konieczna była ratująca życie mężczyzny amputacja nogi na wysokości uda.

Nowa rzeczywistość jest dla mnie bardzo trudna i ciężka do zaakceptowania. Ogromnym wsparciem są moi najbliżsi, którzy zawsze są przy mnie. Dziś zbieram nie tylko siły, aby móc wrócić do sprawności, ale również środki na zakup protezy i rehabilitację. Dlatego proszę Cię o wsparcie - Roman Pasierb

Całkowity koszt protezy i rehabilitacji to kwota 47 300 złotych. Pomóc można wpłacając środki na zbiórkę "Kolejna próba" na stronie Fundacji Moc Pomocy. Każda złotówka ma znaczenie – pomóżmy, jeśli możemy!