Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 22-05-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
14.05.2024

Jubileuszowy piknik rodzinny Kancelarii Prawnej Hyperion: Festyn, konkursy, pokaz laserów

Działająca w Siechnicach Kancelaria Prawna Hyperion obchodzi swoje 10-lecie. Z tej okazji firma zaprasza wszystkich mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie - jubileuszowy piknik rodzinny. W programie wydarzenia znajdą się liczne atrakcje dla całej rodziny. Na scenie wystąpią dzieci i młodzież, które zaprezentują swoje talenty, a całość uświetnią różnorodne konkursy oraz koncert. Dodatkowo, na uczestników czeka występ stand-up oraz pokaz laserów.

Siechnice: Jubileuszowy piknik rodzinny Kancelarii Prawnej Hyperion: Festyn, konkursy, pokaz laserów

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 18 maja przy budynku Hyperion Park, ul. Grabskiego 14 (przy DK94, na przeciwko Citronex) w godzinach 14:00 - 22:00. Przed festynem odbędzie się pieszy rajd na orientację.

W programie m.in:

  • Rajd pieszy na orientację - idealna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności nawigacyjnych. Udział w rajdzie wymaga wcześniejszych zapisów na stronie 10lathyperion.pl.
  • Otwarty festyn rodzinny - w jego ramach odbędą się występy dzieci i młodzieży, a także różnorodne konkursy.
  • Pokaz studia tańca - pełen energii występ, który rozgrzeje publiczność.
  • Turniej piłki nożnej - sportowa rywalizacja dla wszystkich chętnych.
  • Pokaz laserów - efektowne zakończenie dnia pełnego atrakcji.

Wstęp na piknik jest otwarty dla wszystkich. Poniżej zamieszczamy plakat wydarzenia:

O Kancelarii Prawnej Hyperion

Założona w 2014 roku, Kancelaria Hyperion jest wiodącą firmą w branży usług prawnych, specjalizującą się w windykacji należności. Współzałożycielami i wspólnikami firmy są Piotr Gałan, Krzysztof Gałek, Sylwia Gałan oraz Katarzyna Jarząb-Gałek, doświadczeni radcowie prawni i przedsiębiorcy. Hyperion obsługuje szerokie spektrum klientów, w tym firmy telekomunikacyjne, ubezpieczeniowe, energetyczne, banki oraz firmy pożyczkowe.

W 2021 roku firma przeniosła się do nowoczesnej siedziby, Hyperion Park, w której mieszczą się również lokale usługowe i gastronomiczne. Obecnie Kancelaria Hyperion zatrudnia około 150 pracowników, kontynuując swoją misję świadczenia najwyższej jakości usług prawnych.