Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 22-05-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

Znamy termin i gwiazdy Dni Siechnic 2024. Zobacz kto zagra na siechnickim rynku

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Siechnic 2024, które już teraz zapowiadają się jako wydarzenie pełne znakomitych muzycznych atrakcji. Impreza odbędzie się w weekend 14-16 czerwca jak co roku przy ratuszu w Siechnicach. Na scenie wystąpią m.in. Mezo&Liber, Danzel, Sound'n'grace czy Alicja Janosz dzieciom.

Siechnice: Znamy termin i gwiazdy Dni Siechnic 2024. Zobacz kto zagra na siechnickim rynku

Choć na pełny program wydarzenia musimy jeszcze poczekać, wiemy już kiedy odbędą się główne koncerty na rynku w Siechnicach. W piątek, 14 czerwca na scenie wystąpi Mezo&Liber oraz Danzel. Na sobotę, 15 czerwca zaplanowane są koncerty Alldęte, Reggaeside, oraz Sound'n'grace. Na zakończenie weekendu, w niedzielę 16 czerwca zaśpiewa Alicja Janosz dzieciom.

Poniżej prezentujemy gwiazdy, które wystąpią na Dniach Siechnic.


Mezo&Liber

Mezo&Liber to polski duet muzyczny, który skupia się na muzyce z pogranicza hip-hopu i popu. Mezo, czyli Jacek Mejer, to raper i autor tekstów, znany z połączenia rapu z filozoficznymi i motywacyjnymi tekstami. Liber, czyli Marcin Piotrowski, to piosenkarz i autor tekstów. Duet zdobył popularność dzięki swoim energetycznym i chwytliwym utworom, które często poruszają ważne tematy społeczne i osobiste. Razem tworzą muzykę, która łączy różne gatunki i stylizacje, co czyni ich twórczość szeroko rozpoznawalną na polskiej scenie muzycznej.


Danzel

Danzel, belgijski artysta muzyki pop i dance, zdobył międzynarodową sławę dzięki hitowi „Pump It Up” z 2004 roku. Jest doskonałym wokalistą i multiinstrumentalistą, znanym z dynamicznych występów. Na swoim koncie ma 5 milionów sprzedanych singli i trzy albumy. Wyróżniony m.in. na MTV MUSIC AWARDS w Rosji (2005) i jako najlepszy zagraniczny artysta na ESKA MUSIC AWARDS w Polsce (2006). Jego utwory są popularne w klubach na całym świecie, a koncerty pełne są nowych aranżacji i energetycznych występów z zespołem.


Alldęte

ALLDĘTE to polski zespół muzyczny, działający na scenie od 2018 roku, założony przez braci Jakuba, grającego na trąbce, i Wiktora, który specjalizuje się w grze na puzonie. Ich misją jest dostarczanie słuchaczom ambitnej muzyki, zarówno autorskich kompozycji, jak i znanych utworów w oryginalnych aranżacjach. Skład zespołu tworzy dziewięciu profesjonalnych muzyków.


Reggaeside

Reggaeside to 8-osobowy zespół muzyczny, który w swojej twórczości łączy elementy reggae, rocka, popu oraz ska. Grupa charakteryzuje się energetycznym brzmieniem i wyrazistym stylem, co czyni ich koncerty dynamicznymi i pełnymi pozytywnej energii.


Sound'n'grace

Sound'n'Grace to chór założony w 2005 roku w Warszawie przez Annę Żaczek i Kamila Mokrzyckiego, absolwenta akademii muzycznej. Zespół zyskał popularność dzięki swojej unikalnej mieszance stylów i charyzmatycznemu wykonaniu. Ich debiutancki album, "Atom", wydany w czerwcu 2015, przyniósł przeboje takie jak "Dach" czy "Możesz wszystko". W kolejnych latach Sound'n'Grace kontynuował swoją działalność, wydając płyty "Życzenia" i "Początek", które również cieszyły się popularnością. Członkowie zespołu brali udział w znanych programach telewizyjnych, co przyczyniło się do dalszego wzrostu ich rozpoznawalności.


Alicja Janosz dzieciom

ALICJA JANOSZ DZIECIOM to projekt muzyczny Alicji Janosz, skierowany do najmłodszych słuchaczy. Album charakteryzuje się atrakcyjnymi piosenkami, które zaspokajają gusta zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Utwory, zabawne, ale także wspierające dzieci w doświadczaniu emocji, idealnie wpisują się w nurt Rodzicielstwa Bliskości. Mając 15 lat, Alicja Janosz wygrała program "Szansa na Sukces", a w wieku 17 lat triumfowała w pierwszej edycji polskiego talent-show "Idol".

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury w Siechnicach.

Zobacz też: