Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

GOPS: Zawody sprawnościowe w ramach Strefy Młodych

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach zachęca do udziału w projekcie Gops-owa Strefa Pomocy - Strefa Młodych. Wydarzenie organizowane jest dla uczniów klas 6-8 szkół podstawowych z terenu gminy.

Siechnice: GOPS: Zawody sprawnościowe w ramach Strefy Młodych

Tym razem Strefa Młodych zaprasza na zawody sprawnościowe na czas oraz ćwiczenia na fantomach. Odbędą się one w dwie soboty, 9 i 16 października 2021 roku na terenach zielonych parku za Szkołą Podstawową w Świętej Katarzynie obok boiska. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jeśli wystąpią złe warunki atmosferyczne to możliwe jest przesunięcie wydarzenia na 23 i 30 października 2021 roku. Dla wszystkich uczestników przewidziane są nagrody - bony do Decathlonu, Empiku, na pizzę oraz ciepły poczęstunek.

Stan izolacji spowodował wzrost zachowań ryzykownych wśród młodych ludzi, w tym sięganie po substancje psychoaktywne, wzrost agresji i zachowań przemocowych w sieci, zaburzenia relacji rodzinnych. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom i problemom dotykającym młodzież, pracownicy GOPS stworzyli projekt „Strefa Młodych”, która skierowana jest do młodzieży w wieku szkolnym 13 – 16 lat, zamieszkującej Gminę Siechnice - informuje GOPS

Wydarzenie organizowane jest przez GOPS w Siechnicach oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Świętej Katarzynie. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronach GOPSu i projektu.

W sekcji "Do pobrania" (po lewej stronie artykułu) dostępne są Regulamin Zawodów Sprawnościowych, Deklarację udziału oraz Klauzulę RODO.