Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 07-12-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
16.07.2019

APOLLO 11 tylko w Kinie Odra

W dniu 20 lipca br. media na całym świecie będą przypominać nam wydarzenie sprzed 50 lat – rocznicę pierwszego lądowania człowieka na księżycu. Na wielu kanałach telewizyjnych będzie można oglądać dziesiątki filmów na ten temat, ale Centrum Sztuki w Oławie z tej okazji proponuje wyjątkowy seans w Kinie Odra, zabierając widzów w podróż do złotej ery badań kosmicznych.

Siechnice: APOLLO 11 tylko w Kinie Odra

"Apollo 11" w reżyserii Todda Douglasa Millera to fascynujący dokument, który dzięki dotąd niepublikowanym materiałom daje unikalne doświadczenie uczestnictwa w najsłynniejszej misji NASA. Stworzony z niedawno odnalezionych źródeł film o legendarnej misji NASA – Apollo 11, zmontowany od zera i w pełni odrestaurowany tworzy niepowtarzalny klimat tamtych wydarzeń. Przy akompaniamencie hipnotyzującej muzyki dosłownie zanurzycie się w ten niezwykły czas 1969 roku i będziecie uczestniczyć w przełomowym wydarzeniu: gdy ludzkość wykonała wielki krok ku przyszłości. Oglądając film, odnosi się wrażenie, że nie jest to dokument, ale film fabularny.

Zapraszamy w sobotę 20 lipca o godz. 18.00 na jedyny pokaz filmu "Apollo 11". Bilety w cenie 25 zł dostępne w kasie OWE Odra i online na kultura.olawa.pl.
 

Wczytuję komentarze...