Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 07-12-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
16.07.2019

Pchli Targ na Księżu Małym

Również na Księżu Małym we Wrocławiu pojawia się okazja do sąsiedzkiej wymiany, sprzedaży i kupna m.in. ubrań, wypieków, książek, płyt czy kaset. Wydarzenie jest bezpłatne i cykliczne - odbywa się zawsze raz w miesiącu, w trzecią niedzielę.

Siechnice: Pchli Targ na Księżu Małym

Najbliższy Pchli Targ na Księżu Małym odbędzie się w niedzielę, 21 lipca 2019 roku w godz. 11:00 - 15:00 na boisku przy ul. Chorzowskiej. Organizatorzy – społeczność "Księże w pełni" oraz Rada Osiedla Księże – tak zachęcają do wzięcia w nim udziału:

Przy porządkach okazało się, że macie duuuużo dodatkowych rzeczy? Zabierzcie je na boisko przy Chorzowskiej na księżański pchli targ.

Weźcie ze sobą także koc, stolik lub coś na czym położycie swoje rzeczy. Co można położyć? Rękodzieło, wypieki, starocie, bibeloty, ubrania, obuwie, ceramikę, płyty, kasety, książki, obrazki, pamiątki, pocztówki, archiwalną prasę i co wam jeszcze przyjdzie do głowy.

Wymieniamy się, odprzedajemy i kupujemy. Nie pobieramy żadnych opłat za miejsce! Spotykamy się po sąsiedzku! Spędźmy ten czas wspólnie!

Siechnickie tego typu wydarzenie organizowane przez Centrum Kultury - Jarmark Sąsiedzki cieszy się dużym zainteresowaniem Mieszkańców naszego miasta. Przypominamy, że targowisko przy Ratuszu w Siechnicach jest otwarte we wtorki, czwartki i soboty.

Wczytuję komentarze...