Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 11-05-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
27.01.2020

Aplikacja Google Maps wita Koleje Dolnośląskie

Dobra wiadomość dla podróżujących koleją. Od grudnia ubiegłego roku w aplikacji Google Maps znajdziemy informacje na temat kursowania pociągów Kolei Dolnośląskich. Co to oznacza dla podróżnych i jakie ułatwienia na nich czekają?

Siechnice: Aplikacja Google Maps wita Koleje Dolnośląskie

Google Transit to rozbudowana platforma do planowania podróży, od kilku lat działająca również na terenie Polski. System ten jest częścią map Google, które są doskonale znane zarówno użytkownikom smartfonów (Google Maps) jak i komputerów (maps.google.pl). Za pośrednictwem tych serwisów użytkownicy mogą wygodnie zaplanować podróż miejską komunikacją (system nie obejmuje rozkładów autobusów Siechnickiej Komunikacji Miejskiej), rowerem, a nawet pieszo.

Od 17 grudnia 2019 roku w Google Maps znajdziemy również rozkład jazdy Kolei Dolnośląskich. Trasy jazdy pociągów zostały oznaczone w aplikacji kolorem żółtym. Osoby wybierające się w podróż po Dolnym Śląsku mogą w szybki sposób sprawdzić godzinę odjazdu danego pociągu, trasę i czas przejazdu.

W aplikacji Google Maps można znaleźć informację na temat godzin przyjazdów i odjazdów pociągów należących do takich spółek jak InterCity czy PolRegio. Teraz znajdziemy wśród nich Koleje Dolnośląskie. To znaczne ułatwienie dla osób często podróżujących tym środkiem transportu.

Zobacz też: Mobilny Pasażer - opóźnienia na kolei

Wczytuję komentarze...