Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 11-05-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
7.11.2019

Rozkład jazdy autobusów w dniu 11 listopada

Gmina Siechnice, organizator Siechnickiej Komunikacji Publicznej, podała informację o zmianach w kursowaniu autobusów w poniedziałek, 11 listopada 2019 roku. Tego dnia odbędzie się również Wrocławski Maraton Niepodległości - pasażerowie muszą się liczyć z utrudnieniami w centrum Wrocławia w godzinach między 15:00 a 19:30.

Siechnice: Rozkład jazdy autobusów w dniu 11 listopada

Podczas Święta Niepodległości - 11 listopada 2019 roku (poniedziałek) linie autobusowe gminnej komunikacji będą kursować według niedzielnych rozkładów jazdy.

W poniedziałek we Wrocławiu odbędzie się Maraton Niepodległości. Pasażerowie muszą liczyć się z utrudnieniami komunikacyjnymi - trasę biegu wyznaczono wokół centrum Wrocławia. Z powodu zamknięcia dróg w godzinach od około godziny 15:00 do maksymalnie 19:30 wybrane kursy autobusów pominą przystanki: Wzgórze Partyzantów (przy ul. Skargi, przy ul. Podwale), Galeria Dominikańska (przy ul. Oławskiej), Dworcowa (przy ul. Kościuszki), Pułaskiego (przy ul. Kościuszki). Poniżej trasa biegu:

Przypominamy, że aktualne rozkłady jazdy autobusów prezentujemy w zakładce Komunikacja. Za organizację Siechnickiej Komunikacji Publicznej odpowiada Gmina Siechnice.

Program Gminnych Obchodów Narodowego Święta Niepodległości dostępny jest w artykule Obchody Narodowego Święta Niepodległości w gminie Siechnice na naszym portalu.

Wczytuję komentarze...