Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 20-04-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
13.12.2019

Nowe rozkłady jazdy Kolei Dolnośląskich. Weekendowa oferta i informacje o opóźnieniach

Od 15 grudnia obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy Kolei Dolnośląskich. Wiemy jak kursować będą pociągi w dni świąteczne. Przypominamy również o aplikacji Mobilny Pasażer, w której podróżni mogą sprawdzić godziny odjazdów z uwzględnieniem opóźnień.

Siechnice: Nowe rozkłady jazdy Kolei Dolnośląskich. Weekendowa oferta i informacje o opóźnieniach
fot. Dworzec kolejowy w Siechnicach

Nowe rozkłady obowiązywać będą od 15 grudnia 2019 r. do 14 marca 2020 r. Dla linii D7 relacji Krotoszyn - Oleśnica Rataje/Oleśnica - Wrocław Główny - Siechnice - Jelcz-Laskowice oraz Jelcz-Laskowice - Siechnice - Wrocław Główny - Oleśnica/Oleśnica Rataje - Krotoszyn zmieniony rozkład prezentuje się następująco:

Rozkłady jazdy mogą ulec zmianie w trakcie ich obowiązywania - bieżące informacje dostępne są na stronie przewoźnika, na stacjach oraz w pociągach.
 

Weekend z KD - podróże przez cały weekend z jednym biletem

Weekend z Kolejami Dolnośląskimi to specjalna oferta przygotowana dla podróżujących w dni wolne od pracy. Bilet za 39 zł (do 14 grudnia 2019 r. - 35 zł) uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KD od godziny 18:00 w dniu poprzedzającym dzień wolny do godziny 6:00 dnia po dniach wolnych (np. od 18:00 w piątek do 6:00 w poniedziałek rano).

Oferta może być okazją do wyjazdów turystycznych i krajoznawczych - bilety obowiązują również w komunikacji przygranicznej na odcinkach: Międzylesie(Gr) – Lichkov, Mieroszów(Gr) – Meziměstí, Lubawka(Gr) – Královec, Jakuszyce(Gr) – Harrachov, Zgorzelec(Gr) – Görlitz, Zasieki(Gr) – Forst(Lausitz).
 

Mobilny Pasażer - informacja o opóźnieniach

Podróżujących pociągami zachęcamy do zapoznania się z aplikacją "Mobilny Pasażer". Po wyszukaniu interesujących nas kursów możemy otrzymywać na bieżąco informacje o opóźnieniach. Spersonalizowane powiadomienia informują o również o planowanych utrudnieniach na trasie czy wprowadzeniu komunikacji zastępczej.
 

Czytaj też: Bezpieczny przejazd w Siechnicach – żółta naklejka na przejeździe kolejowym


Źródło rozkładów: Koleje Dolnośląskie

Wczytuję komentarze...