Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 17-07-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
18.04.2024

Autorska płyta z piosenkami Dźwiękodzieła. Pomóż spełnić marzenia

Działająca na terenie gminy Siechnice Szkoła Śpiewu Dźwiękodzieło planuje wydać autorską płytę z piosenkami. Grupa poszukuje wsparcia wśród mieszkańców i sponsorów. We wsparcie projektu zaangażował się Jacek “Dżej Dżej” Jędrzejak, członek zespołu Big-Cyc i Czarno-Czarni.
 

Siechnice: Autorska płyta z piosenkami Dźwiękodzieła. Pomóż spełnić marzenia
fot. FB/Dźwiękodzieło

Nagranie i wydanie płyty to marzenie dzieci śpiewających na co dzień w Szkole Śpiewu Dźwiękodzieło. Grupa utalentowanych dzieci, dla których muzyka jest ważną częścią życia, chcą podzielić się z innymi tym, co kochają. Wydanie profesjonalnej płyty to jednak kosztowne przedsięwzięcie - jak opisują Organizatorzy zbiórki, to kwota około 50 tysięcy złotych.

W powodzenie inicjatywy wierzy Jacek “Dżej Dżej” Jędrzejak - polski basista i wokalista, autor tekstów i kompozytor, członek zespołu Big-Cyc i Czarno-Czarni, który przyjął zaproszenie do współtworzenia płyty. Jest on również autorem i kompozytorem singla, który będzie promował TĘ płytę. Nagranie singla i teledysku planowane jest na czerwiec br.
 

Jak możesz pomóc? Zostań sponsorem płyty, każde wsparcie się liczy.

Zespół poszukuje wsparcia zarówno wśród mieszkańców Siechnic, jak i zachęca firmy do wsparcia inicjatywy. Wpłacając na zrzutkę można nie tylko sprawić, że pojawi się uśmiech na twarzy dzieci, ale także stać się sponsorem płyty - z umieszczeniem logotypu na okładce. 

Przejdź do zrzutki na portalu zrzutka.pl


Więcej informacji można uzyskać pod adresem zrzutki lub bezpośrednio u organizatorów - biuro@dźwiękodzieło.pl. Zachęcamy do wsparcia inicjatywy i trzymamy kciuki!