Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-06-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
13.03.2021

Zbiórka na rehabilitację i leczenie małej siechniczanki

O małej siechniczance Łucji pisaliśmy na naszym portalu, gdy zbierane były fundusze na operację języka. Dziewczynka jest już po zabiegu, ale pieniądze ze zbiórki potrzebne są w dalszym ciągu - na rehabilitację i dalsze leczenie. Zobacz jak możesz pomóc.

Siechnice: Zbiórka na rehabilitację i leczenie małej siechniczanki
fot. zdjęcie przed operacją / pomagam.pl

O przeprowadzonej operacji informuje mama Łucji, Agnieszka na profilu zbiórki małej siechniczanki na portalu pomagam.pl:

Zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie kolejnej operacji języka w Polsce. Operacja odbyła się w zeszłym tygodniu. Teraz pomału Łucja dochodzi do siebie. Język nadal jest opuchnięty, ale pomału się goi. Całkowite wygojenia zajmie kilka tygodni i po tym czasie rozpocznie się intensywna rehabilitacja. Mamy nadzieję, że ta przeprowadzona w Polsce będzie na tyle satysfakcjonująca, że kolejnej nie będzie już potrzebować. W związku z powyższym zmieniam cel i kwotę zbiórki. Zebrane do tej pory pieniądze zostaną przekazane na rehabilitacje, leczenie i kontrole u specjalistów. Dziękujemy, że jesteście z nami i nas wspieracie. To bardzo wiele dla nas znaczy.

Historię choroby dziewczynki opisywaliśmy w artykule "Mała Siechniczanka Łucja walczy o zdrowie – zobacz jak możesz pomóc".

Więcej o chorobie dziewczynki i bieżących informacji można znaleźć na profilu Facebook’owym "Pomagam Łucji Szewczyk w walce z BWS" lub kontaktując się z jej rodzicami mailowo: [email protected]

Jak można pomóc?

  • wspomóc zbiórkę na rehabilitację i dalsze leczenie Łucji na stronie pomagam.pl,
  • oddać 1% podatku podczas rozliczeń podatkowych wpisując KRS: 0000303590 i cel szczegółowy: "SZEWCZYK ŁUCJA (240-368)",
  • udostępnić informację o zbiórce, aby jak największa liczba osób mogła ją zobaczyć i pomóc dziewczynce