Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 17-07-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
18.08.2022

Zbiórka dla Dawidka. Mały siechniczanin walczy o zdrowie

Prawie dwuletni Dawid choruje na padaczkę lekooporną. Potrzebna jest intensywna rehabilitacja, na którą zbierane są fundusze. Zobacz jak pomóc chłopcu w walce z chorobą.

Siechnice: Zbiórka dla Dawidka. Mały siechniczanin walczy o zdrowie

Dawid urodził się w październiku 2020 roku z wadą mózgu - agenezją ciała modzelowatego. W drugim dniu życia chłopca nastąpił pierwszy napad drgawek. Z czasem przyszła diagnoza – padaczka lekooporna, najprawdopodobniej zespół Westa. Dobieranie leków, które zatrzymałyby napady to proces i trwa niestety długo. Mimo leków chłopiec w dalszym ciągu ma częste napady.

Mały siechniczanin pomimo skończonego roku nie kontroluje głowy, nie obraca się, nie siedzi. Potrzebuje intensywnej rehabilitacji, opieki neurologopedy, okulisty, genetyka i terapeuty integracji sensorycznej. Koszty związane z leczeniem oraz sprzętem potrzebnym do rehabilitacji są duże i przewyższają możliwości finansowe rodziny.

Staramy się robić wszystko, aby był szczęśliwy. Zapewniamy mu terapię oraz zabawę i odpoczynek w domu, jednak koszty związane z leczeniem oraz sprzętem potrzebnym do rehabilitacji przewyższają nasze możliwości, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc.

Zachęcamy do wsparcia za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl - tam prowadzona jest zbiórka funduszy pod nazwą Dzielny Dawid walczy z padaczką!. Uzbierane pieniądze zapewnią leczenie i ciągłość rehabilitacji chłopca.

Przejdź do serwisu zrzutka.pl