Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 18-07-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
3.09.2022

Zagospodarowanie centrum Siechnic. Konsultacje społeczne

Urząd Gminy Siechnice zachęca mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych, które dotyczyć będą zagospodarowania terenów w centrum Siechnic. Konsultacje trwać będą do 14 września i przeprowadzone zostaną w trzech etapach.

Siechnice: Zagospodarowanie centrum Siechnic. Konsultacje społeczne

Konsultacje przeprowadzane są w celu uzyskania opini Mieszkańców na temat zagospodarowania poszczególnych terenów w centrum Siechnic, aby móc sporządzić miejscowy plan ich przestrzennego zagospodarowania i poznać opinie i wizje lokalnej społeczności dotyczące ich przyszłości.

Konsultacje trwać będą do środy, 14 września 2022 roku i przeprowadzone będą w trzech etapach:

  1. ankieta - trwać będzie do 9 września 2022 roku, ankiety można składać do skrzynki w kancelarii Urzędu w Siechnicach lub elektronicznie pod adresem [email protected],
  2. spacer badawczy - odbędzie się w środę, 14 września i rozpocznie się na terenie tymczasowego parkingu za Urzędem o godz. 15:00,
  3. warsztat konsultacyjny - także w środę, 14 września o godz. 18.00 w Centrum Kultury w Siechnicach (ul. Fabryczna 15), możliwe jest wzięcie udziału w spotkaniu on-line wcześniej należy jednak zgłosić taką chęć mailowo na adres [email protected].

W konsultacjach mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni mieszkańcy gminy.

Ankieta z pierwszego etapu konsultacji dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Miasta.