Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-09-2020
Termy Jakuba w Oławie
18.11.2018

II Mistrzostwa Taekwondo w Siechnicach - relacja i zdjęcia

W sobotę, 10 listopada odbyły się II Mistrzostwa Taekwondo ETA o puchar Gminy Siechnice. Turniej zgromadził ponad 100 zawodników z klubów z całej Polski oraz drużynę z Niemiec. Widowiskowe i pełne emocji walki, wspaniały doping i uczczenie 100-lecia odzyskania niepodległości Polski - zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Organizacja turnieju to sukces działającego w Świętej Katarzynie klubu sportowego Pekho. Również wyniki reprezentantów naszej gminy zasługują na gratulacje:

Nas - trenerów - cieszy najbardziej, że zawodnicy naszego klubu, którzy bardzo ciężko trenowali przez ostatnie dwa miesiące osiągneli wymierny sukces, zdobyli masę złotych i srebrnych medali (nie wspominając już o brązie), pobili swoje rekordy punktowe w poomse lub stworzyli piękne widowisko podczas walk. Wielkie gratulacje dla Was za odwagę, zaangażowanie, determinację godną prawdziwego wojownika! Moglibyśmy wymieniać wiele imion i nazwisk, pięknych walk czy efektywnych kopnięć, jednak trzeba docenić, że nasza adeptka - Paula Pucek została uznana za najlepszego technika w kategorii poomse kobiet! Oby tak dalej.

Pekho, organizator turnieju

Podziękowania należą się również rodzicom, opiekunom i kibicom, którzy poświęcili swój wolny czas aby przyjechać z pociechami z całej Polski do naszej gminy.

W turnieju wzięły udział drużyny:

  • UKS Pekho Św. Katarzyna Wrocław,
  • UKS Grom Leszno,
  • KS Rang-Do Grodzisk Wlkp.,
  • NYSA Hwarang Przewóz,
  • UKS Dynam Wschowa,
  • Kampfsportclub The Dragon Halle,
  • KS Tangun Borowiec.

Zobacz też: (15.10.2017) I Mistrzostwa Taekwondo w Siechnicach [zdjęcia, video]

Wczytuję komentarze...