Miasto i Gmina Siechnice

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 10-12-2018
10.10.2018

Wybory samorządowe 2018. Kandydaci do Rady Powiatu i Sejmiku Wojewódzkiego

W nadchodzących wyborach samorządowych wybierać będziemy burmistrza i radnych do Rady Miasta, radnych do Rady Powiatu oraz Sejmiku Wojewódzkiego. W poprzednich artykułach prezentowaliśmy kandydatów na burmistrza Siechnic oraz do Rady Miasta. Dziś przedstawiamy listę startujących w wyborach do Rady Powiatu oraz Sejmiku Wojewódzkiego.

Siechnice: Wybory samorządowe 2018. Kandydaci do Rady Powiatu i Sejmiku Wojewódzkiego

Wybory do Rady Powiatu Wrocławskiego (Okręg nr 3, 4 mandaty, 15 882 Wyborców, 36 Kandydatów)

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:

1. Kozdrowicki Andrzej Stanisław (l. 48, Siechnice)
2. Susmanek Wioletta (l. 50, Żerniki Wrocławskie)
3. Gołębiowska-Pasierbska Patrycja Wiktoria (l. 42, Ozorzyce)
4. Wójcik Piotr Jerzy (l. 30, Kotowice)
5. Roszak Krystyna Agnieszka (l. 38, Grodziszów)
6. Ćwiek Andrzej (l. 53, Święta Katarzyna)

Lista nr 4 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

1. Korytko Marcin (l. 35, Siechnice)
2. Roman Agata (l. 53, Siechnice)
3. Rybczak Paweł Eugeniusz (l. 42, Radwanice)
4. Kwapińska Beata Wioletta (l. 48, Iwiny)
5. Witka Michał Krystian (l. 31, Siechnice)
6. Domaradzka Urszula Anna (l. 35, Święta Katarzyna)

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

1. Łysiak Piotr Włodzimierz (l. 49, Żórawina)
2. Majewski Marek Marcin (l. 47, Zacharzyce)
3. Nowak Ewa (l. 50, Iwiny)
4. Doliński Marcin Radosław (l. 33, Radwanice)
5. Dulska Karolina Paula (l. 31, Siechnice)
6. Szczurowska Ewa (l. 45, Szukalice)

Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie dla Powiatu:

1. Kostusik Beata (l. 39, Siechnice)
2. Łuszcz Jarosław Ryszard (l. 41, Siechnice)
3. Wójcik Jacek Andrzej (l. 56, Kotowice)
4. Taraszkiewicz Ewa Marta (l. 38, Iwiny)
5. Frąckowiak Marek Andrzej (l. 53, Święta Katarzyna)
6. Konrady Aleksandra (l. 62, Żerniki Wrocławskie)

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowa:

1. Kosterska Barbara (l. 59, Siechnice)
2. Lewera Dariusz Jacek (l. 53, Biestrzyków)
3. Łepecka Anna (l. 46, Ozorzyce)
4. Choina Krystyna Bożena (l. 58, Radwanice)
5. Łowicki Paweł Grzegorz (l. 52, Święta Katarzyna)
6. Ušák Pavol (l. 74, Siechnice)

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni dla Powiatu:

1. Skiba Edward (l. 57, Smardzów)
2. Grabarz Barbara Danuta (l. 63, Święta Katarzyna)
3. Jankowski Jacek (l. 49, Ozorzyce)
4. Adaszyńska Anna Maria (l. 34, Siechnice)
5. Padula Dariusz Jerzy (l. 58, Święta Katarzyna)
6. Walczak Katarzyna (l. 38, Radwanice)

Wybory do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego (Okręg nr 2, 8 mandatów, 492 405 Wyborców, 112 Kandydatów)

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy:

1. Stasiak Dariusz Paweł (l. 56, Milicz)
2. Marszałek Janusz (l. 52, Oleśnica)
3. Zakrzewski Paweł Józef (l. 57, Kryniczno)
4. Haładaj Krystyna Jadwiga (l. 61, Raszów)
5. Janas Jan Józef (l. 62, Wołów)
6. Ostrowska Edyta Kinga (l. 45, Jeszkowice)
7. Iskra Piotr Paweł (l. 44, Ligota)
8. Bartulica Agata Izabela (l. 36, Strzelin)
9. Wiżgała Magdalena Maria (l. 32, Piskorzów)
10. Zdrojewski Zbigniew Konstanty (l. 38, Wisznia Mała)

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:

1. Bronowicka Joanna Barbara (l. 49, Jarząbkowice)
2. Różycki Stanisław (l. 72, Oleśnica)
3. Krzysztofik Jan Stefan (l. 65, Pierstnica)
4. Puziewicz-Karpiak Magdalena (l. 55, Wrocław)
5. Królik Robert Tadeusz (l. 41, Wierzchowice)
6. Borkowski Jarosław (l. 38, Wołów)
7. Matyja Anna (l. 69, Mirków)
8. Cieleń Bożena Krystyna (l. 60, Czeszów)
9. Pilawka Elżbieta (l. 61, Ślubów)
10. Sołtys Jacek Jan (l. 56, Radwanice)

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Partia Zieloni:

1. Kamińska Irena (l. 63, Wrocław)
2. Bogdański Maciej (l. 39, Góra)
3. Szymańska Monika (l. 65, Bukowina)
4. Klich Andrzej Józef (l. 37, Chwałowice)
5. Jondro-Iwańska Daria Agnieszka (l. 46, Kiełczówek)
6. Tuz Sebastian Jan (l. 25, Kobierzyce)
7. Bociek Agnieszka (l. 26, Jamnik)
8. Rakowski Mariusz Kazimierz (l. 52, Kąty Wrocławskie)

Lista nr 4 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

1. Bochnak Wojciech Piotr (l. 42, Kondratowice)
2. Majdzik Marzena Joanna (l. 59, Wojkowice)
3. Pawłowicz Beata Maria (l. 58, Oława)
4. Sułkowski Damian Janusz (l. 39, Żmigród)
5. Skorupa Aleksander Marek (l. 62, Brzeg Dolny)
6. Skórzewski Krzysztof Paweł (l. 43, Bierutów)
7. Jaroń Lilla Urszula (l. 55, Kiełczów)
8. Żmiejewski Zdzisław Michał (l. 41, Góra)
9. Walerych Lidia Maria (l. 56, Środa Śląska)
10. Wójcik Krystyna (l. 47, Pełczyce)

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem:

1. Elsner Wincenty Aleksander (l. 63, Wrocław)
2. Banach Maria Teresa (l. 60, Groblice)
3. Fitek Jerzy Andrzej (l. 66, Radwanice)
4. Łopatowski Stanisław (l. 69, Stanowice)
5. Habierska Bogumiła (l. 59, Grabówka)
6. Majer Krzysztof Bolesław (l. 66, Wrocław)
7. Saj-Mazur Renata Sylwia (l. 52, Brzeg Dolny)
8. Kupczak Jan (l. 63, Pierwoszów)
9. Krymowska Julia Zofia (l. 23, Jaksonów)
10. Mołoń Radosław Tomasz (l. 45, Wrocław)

Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Partii Razem:

1. Owczarek Magdalena Luiza (l. 27, Olszówka)
2. Białek Dawid Antoni (l. 26, Gatka)
3. Filaczyńska Joanna Barbara (l. 53, Wrocław)
4. Ratajek Krzysztof Jacek (l. 50, Brzeg Dolny)
5. Warzycha Małgorzata Danuta (l. 47, Siechnice)
6. Krok Kamil (l. 18, Oleśnica)
7. Chłódek Agnieszka Barbara (l. 42, Zabrodzie)
8. Huzarewicz Maciej (l. 53, Wrocław)
9. Kluz Piotr Paweł (l. 47, Marcinkowice)

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Ruch Narodowy RP:

1. Żurek Piotr Grzegorz (l. 45, Wrocław)
2. Mazurczak Łukasz Mikołaj (l. 40, Krzeptów)
3. Brzezińska Olga Anna (l. 37, Smolec)
4. Marczak Dariusz Zbigniew (l. 50, Księginice)
5. Grudziński Michał Marcin (l. 32, Klęka)
6. Tomkiewicz Grzegorz (l. 33, Brzeg Dolny)
7. Nowak Katarzyna (l. 42, Wierzbna)
8. Wróblewska Ewa (l. 43, Długołęka)

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15:

1. Domoradzki Jerzy Paweł (l. 65, Wrocław)
2. Kwiatkowska Mariola Zofia (l. 50, Międzybórz)
3. Kubas Waldemar (l. 42, Olbrachtowice)
4. Marcinkiewicz Aneta Izabela (l. 44, Wrocław)
5. Gregorczyk Przemysław Andrzej (l. 22, Międzybórz)
6. Jureczko Joanna Małgorzata (l. 32, Oleśnica)
7. Tchir Jarosław Robert (l. 51, Wiązów)
8. Furmanek Ewa Katarzyna (l. 46, Świebodzice)

Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Wolność w Samorządzie:

1. Zielonka Aleksander Adam (l. 20, Milicz)
2. Nowak Piotr Janusz (l. 33, Wrocław)
3. Celeban Mateusz Franciszek (l. 26, Wrocław)
4. Kawa Krzysztof Michał (l. 27, Olbrachtowice)
5. Roman Bartosz (l. 25, Maniów Mały)
6. Szloser Ewa (l. 45, Ludów Polski)
7. Przystawa Kaja Anna (l. 31, Wrocław)
8. Łacna Anna Sandra (l. 31, Oborniki Śląskie)
9. Grzelak Magdalena Irena (l. 24, Wrocław)
10. Grzechnik Janusz Grzegorz (l. 57, Bielawa)

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

1. Mrozek Damian Remigiusz (l. 36, Wrocław)
2. Czartoryski Tytus Henryk (l. 73, Morzęcin Mały)
3. Michalska Anna (l. 37, Syców)
4. Muzyka Artur Krzysztof (l. 46, Wilczyce)
5. Wojciechowicz Arkadiusz Robert (l. 46, Wrocław)
6. Lisowski Mirosław Stanisław (l. 55, Żmigród)
7. Szczebak Jolanta Bożena (l. 59, Wrocław)
8. Kolibek Anna Urszula (l. 42, Żuchlów)
9. Bradke Joanna Maria (l. 26, Wrocław)
10. Mrozowska Karolina Marta (l. 28, Wrocław)

Lista nr 11 - Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni:

1. Chmielewski Jarosław Marian (l. 47, Wrocław)
2. Padurek Witold Andrzej (l. 64, Gola Wielka)
3. Adam Monika (l. 35, Strzelin)
4. Winciorek Wojciech Eugeniusz (l. 68, Wilczyn)
5. Felińska Anna Magdalena (l. 30, Chwałowice)
6. Schuld Barbara Irena (l. 67, Wrocław)
7. Bilnik-Różycka Wanda Bogumiła (l. 79, Wrocław)
8. Mierzejewski Michał Paweł (l. 85, Ligota Piękna)
9. Błażewicz Dorota Tatiana (l. 48, Wrocław)

Lista nr 12 - Komitet Wyborczy Wyborców z Dutkiewiczem dla Dolnego Śląska:

1. Lech Ryszard (l. 50, Milicz)
2. Ulman Genowefa (l. 61, Wrocław)
3. Laryś Marek Zenon (l. 57, Syców)
4. Pszonka Tadeusz (l. 53, Wysoka)
5. Niewiadomska Agnieszka (l. 40, Oława)
6. Boczar Władysław (l. 66, Brzeg Dolny)
7. Podlewska Marta Elżbieta (l. 32, Sanie)
8. Misiak Piotr Paweł (l. 38, Trzebnica)
9. Starzonek Katarzyna (l. 43, Kryniczno)
10. Laszkiewicz Krystyna Irena (l. 59, Brzeg Dolny)

Zobacz też:

Wczytuję komentarze...