Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 26-02-2020
Termy Jakuba w Oławie
14.08.2018

Nabór do grup piłkarskich w Siechnicach

Siechnickie kluby ogłosiły nabory do swoich grup piłkarskich. Energetyk Siechnice zachęca do treningów dzieci i młodzież, a MKS Siechnice kompletuje drużynę seniorów.

Siechnice: Nabór do grup piłkarskich w Siechnicach

Energetyk Siechnice zachęca do udziału w treningach dzieci i młodzież z roczników 2013-2014 (nabór główny) oraz 2004-2012 (nabór uzupełniający).

Klub oferuje profesjonalne treningi pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, wysoką intensywność zajęć, wyjazdy na obozy letnie i zimowe oraz półkolonie, dziecięcą eskortę na meczach Energetyka, udział w turniejach dziecięco-młodzieżowych oraz rozgrywkach ligowych DZPN i PZPN.

Kontakt i informacje: Artur Szwabowicz, tel. 513 169 920.

Drugi siechnicki klub także szuka zawodników. MKS Siechnice kompletuje Drużynę Seniorów, która od września zacznie zmagania w klasie “C” rozgrywek okręgowych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Zespół chce w kolejnym roku uzyskać historyczny awans do klasy "B".

Klub zachęca wszystkich piłkarzy, którzy lubią sportową rywalizację i chcą powalczyć o awans do kontaktu z koordynatorem Marcinem Dębowiczem - tel. 600 246 167.

  • Więcej
  • w kategorii sport
Wczytuję komentarze...