Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 26-09-2020
Termy Jakuba w Oławie
29.05.2019

X Bieg o Puchar Burmistrza Gminy Siechnice - medal, koszulka, utrudnienia w ruchu

Przypominamy, że już w najbliższą sobotę, 1 czerwca odbędzie się dziesiąty bieg o Puchar Burmistrza Siechnic. Wiemy jak będą wyglądać medal i koszulka biegu. Podczas imprezy wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Siechnice: X Bieg o Puchar Burmistrza Gminy Siechnice - medal, koszulka, utrudnienia w ruchu

Tegoroczny główny bieg wystartuje o godz. 20:00 w najbliższą sobotę, 1 czerwca 2019 roku. Zgłoszenia są przyjmowane do czwartku, 30 maja na stronie organizatora oraz w dniu imprezy w biurze zawodów (tylko w przypadku wolnych miejsc startowych). Przed startem biegu głównego zobaczymy rywalizację młodszych biegaczy (do lat 7) podczas Biegu Krasnala.

Przypominamy, że w sobotę w Siechnicach będą występować utrudnienia w ruchu drogowym. Lista całkowicie zamkniętych ulic (między godzinami 18:00 – 22:30): ul. Fabryczna, ul. Gimnazjalna, ul. Henryka III, ul. Jarzębinowa, ul. Kościelna, ul. Kwiatkowskiego, ul. Staszica, ul. Szkolna, ul. Zacisze.

Tytularny patronat nad wydarzeniem objął Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. Stąd na mecie zawodów "Kogeneracja Biegaj w Siechnicach" można spodziewać się iluminacji świetlnych, które z pewnością uatrakcyjnią wydarzenie.

Wszyscy zawodnicy biorący udział w zawodach otrzymają pamiątkowe medale, koszulkę techniczną, odblask (z racji późnej pory startu), posiłek regeneracyjny i wodę.

fot. Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław

Więcej o biegu (trasa, informacje organizacyjne, harmonogram) pisaliśmy w artykule X Bieg o Puchar Burmistrza Gminy Siechnice - zapisy, trasa na naszym portalu.

Zobacz też: Zdjęcia i video z VIII Biegu o Puchar Burmistrza Siechnic.

Wczytuję komentarze...