Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 17-04-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
18.05.2019

Bezpieczny senior - zajęcia samoobrony w Siechnicach

W ramach projektu "Zadbaj o własne bezpieczeństwo. Zajęcia aktywizacyjne i samoobrony dla seniorów" organizowany jest bezpłatny kurs samoobrony dla osób w wieku od 55 do 70 lat. Uczestnicy będą mogli zyskać umiejętności zwiększające bezpieczeństwo w codziennym funkcjonowaniu oraz dowiedzieć się jak zachować trzeźwe myślenie w sytuacjach zagrożenia.

Siechnice: Bezpieczny senior - zajęcia samoobrony w Siechnicach
fot. Plakat promujący zajęcia, mat. organizatora

Szkolenie zawierać będzie m. in. podstawy postępowania w razie zagrożenia, skuteczne uniki oraz zasłony, poznanie miejsc czułych na ciosy, metody ochrony oraz kontrataku i zasady reagowania w sytuacji grupowego ataku. Spotkania będą się odbywać w postaci warsztatów.

Zajęcia będą miały miejsce w siłowni LevelOne (ul. Kwiatkowskiego 24) w Siechnicach. Spotkanie rozpoczynające kurs odbędzie się w czwartek, 23 maja o godzinie 14:30. Liczba miejsc jest ograniczona - aby się zapisać należy zadzwonić pod nr tel. 733 333 078. W szkoleniu mogą brać udział jedynie seniorzy z Siechnic.

Od uczestników wymagane jest posiadanie zaświadczenia lekarskiego, które dopuszcza kandydata do udziału w kursie.

Projekt jest współfinansowany przez Gminę Siechnice, a organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Arawashi.

Wczytuję komentarze...