Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 24-07-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
4.05.2019

Występ Centrum Uśmiechu w Klubie Tęcza

Klub Tęcza w Świętej Katarzynie zachęca do udziału w koncercie zespołu Centrum Uśmiechu, tworzącego muzykę dla dzieci. Występ o interaktywnym charakterze przeplatany będzie konkursami i wykonaniami najnowszych piosenek grupy. Wydarzenie jest biletowane.

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 7 czerwca 2019 roku o godz. 17:00 w Klubie Tęcza w Świętej Katarzynie (ul. Główna 82). Bilety w cenie 25 zł są do nabycia bezpośrednio w klubie lub na stronie internetowej Centrum Kultury.

Zespół "Centrum Uśmiechu" powstał w 2002 roku. Grupa wydała sześć płyt, a jej piosenki znajdują się na wielu składankach płytowych dla dzieci. Utwory zespołu osiągają miliony wyświetleń na portalu YouTube.


W najnowszym show Centrum Uśmiechu kluczową rolę pełni tytułowy Inspektor Ogórek, który jest "na tropie zdrowia". Koncert o interaktywnym charakterze to detektywistyczne dochodzenie, do którego kluczem jest znalezienie odpowiedzi co oraz jak mądrze i zdrowo wybierać do jedzenia. Podczas koncertu można usłyszeć najnowsze piosenki m.in. "Inspektor Ogórek", "Mama ma bar" oraz największe przeboje "Zdrowia smaki", "Gruszka" czy też "Olimpiada w Jarzynowie". W przerwach pomiędzy piosenkami artyści przeprowadzają konkursy.

Wczytuję komentarze...