Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 22-06-2026
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
21.06.2026

Wspólny kierunek: Gmina i biznes. Siechnice zapraszają przedsiębiorców na spotkanie

W środę, 24 czerwca 2026 roku przedsiębiorcy działający na terenie Gminy Siechnice będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami samorządu i porozmawiać o przyszłości lokalnej gospodarki. Burmistrz Siechnic Łukasz Kropski zaprasza na wydarzenie pod hasłem "Wspólny kierunek: Gmina i biznes", którego celem jest budowanie jeszcze lepszej współpracy pomiędzy samorządem a lokalnymi firmami.

Siechnice: Wspólny kierunek: Gmina i biznes. Siechnice zapraszają przedsiębiorców na spotkanie

Spotkanie odbędzie się w środę, 24 czerwca w godzinach 10:00–12:00 w Sali Sesyjnej w Urzędzie Miejskim w Siechnicach. Będzie to przestrzeń do wymiany doświadczeń, przedstawienia potrzeb przedsiębiorców oraz dyskusji na temat rozwoju gospodarczego gminy.

Co w programie?

Organizatorzy przygotowali kilka ważnych punktów, które mogą mieć realny wpływ na rozwój przedsiębiorczości w Gminie Siechnice:

Powołanie Rady Biznesu Gminy Siechnice
Podczas wydarzenia nastąpi uroczyste wręczenie powołań członkom nowo tworzonej Rady Biznesu Gminy Siechnice. Organ ten ma stać się platformą współpracy i dialogu pomiędzy przedsiębiorcami a władzami samorządowymi.

Plan Ogólny Gminy Siechnice
Jednym z kluczowych tematów spotkania będzie omówienie najważniejszych zagadnień związanych z Planem Ogólnym Gminy Siechnice. Prezentację poprowadzi Andżelika Wesoła z Wydziału Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości Urzędu Miejskiego w Siechnicach. Po wystąpieniu przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi.

Śniadanie networkingowe
Nie zabraknie również czasu na rozmowy o wyzwaniach, potrzebach i pomysłach związanych z rozwojem lokalnego biznesu. Ta część wydarzenia odbędzie się w formule śniadania networkingowego, sprzyjającego nawiązywaniu kontaktów i wymianie doświadczeń.

Dlaczego warto wziąć udział?

Spotkanie to okazja do bezpośredniego kontaktu z władzami gminy, poznania planów dotyczących rozwoju przestrzennego oraz przedstawienia własnych pomysłów i oczekiwań. To także możliwość nawiązania relacji z innymi przedsiębiorcami działającymi na terenie Gminy Siechnice.

Rejestracja

Udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszej rejestracji poprzez wypełnienie krótkiego: formularza zgłoszeniowego. Przedsiębiorcy zainteresowani rozwojem lokalnej gospodarki i współpracą z samorządem są serdecznie zaproszeni do udziału w wydarzeniu. To szansa, aby wspólnie wyznaczyć kierunki rozwoju biznesu w Gminie Siechnice.