Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 13-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
26.05.2024

Warsztaty z wiedzy finansowej i oszczędzania dla dzieci

Centrum Kultury w Siechnicach zaprasza na innowacyjne warsztaty edukacyjne „Warsztaty z wiedzy finansowej i oszczędzania dla dzieci”. Wydarzenie odbędzie się w Świetlicy w Kotowicach przy ulicy Podwalnej 3.

Siechnice: Warsztaty z wiedzy finansowej i oszczędzania dla dzieci

Organizatorem kursu jest fundacja „Prawo Zysku”, która z powodzeniem łączy wiedzę teoretyczną z praktycznymi zadaniami. Dzięki warsztatom dzieci będą miały okazję rozwijać umiejętności z zakresu oszczędzania, inwestowania, prowadzenia firmy, budżetowania oraz zarządzania pieniędzmi. Program spotkania obejmuje również korzystanie z banku i kredytu, co ma na celu przygotowanie najmłodszych do odpowiedzialnego zarządzania finansami w przyszłości.

Za każde wykonane zadanie uczestnicy otrzymają banknoty „Piggy”, które będą mogli wymieniać na atrakcyjne nagrody, co dodatkowo zachęci do aktywnego udziału w zajęciach.

Warsztaty odbędą się 28 maja 2024 roku w godzinach 17:30-19:00. Bilety na wydarzenie kosztują 25 zł od osoby i są dostępne do nabycia w Świetlicy oraz online. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarezerwować je jak najszybciej.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się pod numerem telefonu 692 473 335 lub odwiedzając stronę internetową prawozyksu.com. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w warsztatach, które nie tylko edukują, ale i bawią!