Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 13-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

Uczniowie z Siechnic spotkają się z Dariuszem TIGEREM Michalczewskim

W seminarium Boxing Masterclass Junior weźmie udział ponad 200 uczniów klas 6-8 z siechnickich szkół. Spotkanie z Mistrzem Świata w boksie będzie stanowiło źródło motywacji, inspiracji oraz cennych wskazówek coachingowych, zachęcając do rozpoczęcia treningów w tej dyscyplinie sportowej. W trakcie wydarzenia odbędzie się również demonstracyjna sesja treningowa z Dariuszem Michalczewskim. Uczestnicy będą mieli okazję zadawać pytania, zdobyć pamiątkowe zdjęcie oraz autograf.

Siechnice: Uczniowie z Siechnic spotkają się z Dariuszem TIGEREM Michalczewskim
fot. fragment plakatu - mat. organizatora

DARIUSZ Tiger MICHALCZEWSKI to Międzynarodowy Mistrz Niemiec w wadze półciężkiej, Mistrz Interkontynentalny federacji IBF, Mistrz Świata WBO w wadze półciężkiej, Mistrz Świata WBO w wadze juniorciężkiej, Mistrz Świata WBA/IBF w wadze półciężkiej. Na koncie ma 48 wygranych walk w ringu zawodowym. W 2002 roku federacja WBO ogłosiła Michalczewskiego Championem Wszechczasów, a jego walkę z Amerykaninem Richardem Hallem za najlepszy pojedynek roku 2002.

Jako pierwszy bokser w historii unifikował pasy mistrzowskie organizacji WBA, IBF i WBO. Przez dziewięć lat był niekwestionowanym Mistrzem Świata. Jest jednym z najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych polskich sportowców. Oprócz niepowtarzalnego sukcesu sportowego, odniósł sukces w biznesie jako inwestor, posiadacz własnej marki, promotor boksu zawodowego, założyciel fundacji wspierającej młodych sportowców.

TEGO PIĘŚCIARZA warto wysłuchać! Dla młodzieży spotkanie z tą postacią z pewnością okaże się dużo bardziej inspirujące i wartościowe niż z showmanami walk typu freakfight.
- zachecają organizatorzy

Boxing Masterclass Junior - seminarium z Dariuszem TIGEREM Michalczewskim odbędzie się 22 września (w piątek) o godz. 11:00 na Hali Sportowej (ul. Księżnej Anny z Przemyślidów) w Siechnicach. Seminarium odbędzie się dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Siechnice.

Poniżej plakat promujący wydarzenie: