Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 21-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

Spotkanie z Dariuszem TIGEREM Michalczewskim za nami. Zobacz zdjęcia

W minionym tygodniu uczniowie siechnickich szkół spotkali się z Dariuszem TIGEREM Michalczewskim. W seminarium Boxing Masterclass Junior organizowane przez stowarzyszenie Maxliga wzięło udział prawie 200 osób. Spotkanie z Mistrzem Świata w boksie na pewno zostanie na długo zapamiętane przez młodzież!

Podczas seminarium odbył się wywiad-rzeka z Mistrzem, podczas którego uczniowie mieli szansę zadawać nurtujące ich pytania - o sposoby na radzenie sobie ze stresem, porażką, o receptę na życiowy sukces, kontuzje, zarobki pięściarza zawodowego i ścieżkę kariery.

Dariusz Michalczewski przeprowadził również pokazowy trening bokserski, pokazał podstawowe ciosy i zachęcił do poznawania i pogłębiania pasji u młodych. Młodzi mogli zdobyć pamiątkowe zdjęcie z Mistrzem i autografy.

W seminarium wzięło udział ponad 170 nastolatków, a każdy z obecnych otrzymał certyfikat uczestnictwa w seminarium, który podpisał sam Mistrz Świata - TIGER.

Dla młodzieży spotkanie z postaciami tego formatu ma być przeciwwagą do popularnej obecnie mody na widowiska typu freak-fight oraz zachętą do aktywności fizycznej i konsekwentnego rozwijania swoich pasji.

Boxing Masterclass Junior - seminarium z Dariuszem TIGEREM Michalczewskim odbyło się 22 września o godz. 11:00 na Hali Sportowej w Siechnicach. Stowarzyszenie Maxliga planuje serię spotkań dla młodzieży z gwiazdami polskiego boksu - informacje o działaniach Maxligi można znaleźć w ich socialmediach oraz na stronie www.maxliga.pl

Autorem zdjęć jest Małgorzata Herl (GosiaHerlFoto)