Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 24-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
3.04.2023

Teatrzyk klubowy. Zaproszenie na spektakl Złośliwości jej Królewskiej mości

Centrum Kultury w Siechnicach i Teatr Maska z Krakowa zaprasza przedszkolaków i uczniów klas 0 – III szkoły podstawowej na widowisko teatralne "Złośliwości jej Królewskiej mości" z cyklu "Teatrzyk klubowy". Wydarzenia odbędą się w Klubie Słońce w Radwanicach. Zobacz szczegóły.

Siechnice: Teatrzyk klubowy. Zaproszenie na spektakl Złośliwości jej Królewskiej mości

Spektakl odbędzie się w piątek, 21 kwietnia 2023 roku o godz. 17:00 w Klubie Słońce w Radwanicach przy ul. Kolejowej 8. Bilety w cenie 15 zł (dziecko) oraz 5 zł (dorosły) dostępne są w sprzedaży internetowej na stronie ekobilet.pl. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 881 921 616.

Opis przedstawienia - mat. Organizatora:

Królewna Alicja jest rozkapryszona i wiecznie niezadowolona. Od samego rana w pałacu słychać jej dąsy i pretensjonalny ton. Wielu poddanych zwraca się o pomoc do następczyni tronu, ale dziewczyna nie zna słowa „współczucie” i każdego odprawia z kwitkiem. Pewnego dnia Alicja sama jednak będzie potrzebować pomocy. Czarodziej, chcąc dać jej nauczkę, zamienia damę w żabę. Królewna szybko zrozumie, jaką wartość ma pomaganie., jednak los rzuci jej kolejną kłodę pod nogi- z wizytą w pałacu pojawia się bowiem książę Aleksander. Młodzieniec szuka kandydatki na żonę. Alicja w ciele żaby nie liczy na powodzenie. Książę poznając damę widzi jednak, że dziewczyna ma dobre serce i chce naprawić wszystkie błędy. Być może jej dobre zachowanie rozproszy zły czar tak, aby Książę i Królewna mogli żyć długo i szczęśliwie?