Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 24-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
18.04.2023

Prześmiewczość zorganizowana. Kabaret Trzecia Strona Medalu w Siechnicach

Centrum Kultury w Siechnicach zaprasza na wydarzenie pt. "Prześmiewczość zorganizowana" w wykonaniu Kabaretu Trzecia Strona Medalu - Marka Gajewskiego, Wojciecha Smyka, Łukasza Adamusa i Szczepana Szubzdę. Obowiązują wejściówki.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia 2023 roku o godz. 20:00 w Klubie Relaks Centrum Kultury w Siechnicach, przy ul. Fabrycznej 15.

Bilety w cenie 40 zł od osoby można zakupić na stronach internetowych: klik, klik.

Opis wydarzenia przez Organizatora:

"Prześmiewczość zorganizowana" – czyli trzecia strona medalu w pozornie zwykłych sytuacjach, z którymi widz utożsamia się aż do bólu… brzucha ze śmiechu! Rzut męskim okiem na życie w aktualnie otaczającym nas, szybko zmieniającym się świecie. Sytuacje z którymi boryka się dzisiejszy mężczyzna w różnym wieku! Nic już nie jest takie samo! Od męskich wypadów przez męskie rozmowy po ostatnie chwile kawalerskiego życia. Nawet piosenki skierowane do płci przeciwnej już nie takie jak wcześniej. Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze. Skierowany bezpośrednio w stronę widza i nastawiony na interakcje z publicznością.