Miasto i Gmina Siechnice

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-09-2019
Termy Jakuba w Oławie
23.06.2017

Szkoła śpiewu Dźwiękodzieło już od września

Od września przy Centrach Kultury w Siechnicach i Św. Katarzynie rozpocznie się nauka w szkole śpiewu dla dzieci i młodzieży - Dźwiękodzieło. Zapisy już trwają, zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć.

Siechnice: Szkoła śpiewu Dźwiękodzieło już od września

Dźwiękodzieło - szkoła śpiewu ma być formą nauki i dobrej, kulturalnej rozrywki dla dzieci i młodzieży. Kompleksowo podchodzę do zajęć wokalnych, włączając w nie pracę nad emisją głosu, prawidłowym oddechem oraz dykcją. Zajęcia prowadzone są w kameralnych, max. 5 osobowych grupach, podzielonych wg wieku i możliwości wokalnych uczniów. Istotnym elementem procesu kształcenia w mojej szkole będzie możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i sprawdzenia się uczniów, podczas częstych koncertów na dużej scenie.
Posiadam wiedzę i liczne kontakty branżowe, dlatego służę pomocą i wsparciem w zakresie odpowiedniego pokierowania moich uczniów, którzy chcą w przyszłości zawodowo związać się ze śpiewem.
Chcę wykroczyć poza stereotypowe normy nauczania muzyki, stawiając na pierwszym miejscu ukształtowanie w moich uczniach odpowiedniej wrażliwości muzycznej. Sama jestem mamą małej, rozśpiewanej dziewczynki, dlatego wiem, jak ważne jest właściwe wprowadzenie dziecka w świat muzyki.

Anna Szul - właścicielka szkoły

Dlaczego warto? Dźwiękodzieło oferuje:

  • naukę pracy z mikrofonem i wokalnymi procesorami efektów,
  • możliwość profesjonalnego nagrywania piosenek,
  • indywidualnie przygotowywane podkłady muzyczne,
  • możliwość pracy z zawodowym akompaniatorem,
  • współpracę z koncertującymi wokalistami i muzykami,
  • małe grupy lekcyjne (max. 5 osób).

Tylko przy zapisach do 15 lipca obowiązuje 20% rabat na zajęcia we wrześniu!

Więcej informacji znajdziesz na:

Wczytuję komentarze...