Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 25-05-2020
Termy Jakuba w Oławie
16.10.2017

Przerwa na wspólne czytanie – konkurs internetowy

Czytanie rozwija wyobraźnię i język dziecka, uczy go empatii i kształtuje pozytywne zachowania. Wspólne czytanie książek dzieci z rodzicami pogłębia ich relację i pozwala na wspólne spędzanie wolnych chwil. Kinder Mleczna Kanapka wspiera te idee i w internetowym konkursie rozdaje bibliotekom książki!

Siechnice: Przerwa na wspólne czytanie – konkurs internetowy

Miejska Biblioteka Publiczna w Siechnicach bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Przerwa na wspólne czytanie". Aby zdobyć ufundowane w konkursie nagrody i powiększyć swój księgozbiór potrzebna jest nasza pomoc – Czytelników, którzy będą mogli z nich później korzystać.

Głosować na siechnicką bibliotekę można do 31 października. Codziennie można oddać tylko jeden głos – wystarczy tylko:

  • wejść na stronę www.wspolneczytanie.pl/,
  • w zakładce “Głosowanie” zarejestrować się bądź zalogować za pomocą Facebooka,
  • oddać głos „klikając” w przycisk umiejscowiony przy nazwie i adresie biblioteki na liście bibliotek biorących udział w konkursie.

Dwadzieścia bibliotek, które otrzymają największą liczbę głosów otrzyma zestawy 250 książek dla dzieci wraz z pufami do wspólnego czytania. Kolejne 100 placówek otrzyma zestawy 50 książek dla dzieci.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 listopada na stronie www.wspolneczytanie.pl. Regulamin akcji dostępny jest na stronie organizatora.

Nasza społeczność już nie raz pokazała swą siłę wygrywając m.in. dwa Podwórka Nivea czy grant na inwestycje na terenie kąpieliska Błękitna Laguna. Pomóżmy i tym razem! Jedno kliknięcie nic nas nie kosztuje.

Wczytuję komentarze...