Miasto i Gmina Siechnice

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-09-2019
Termy Jakuba w Oławie
4.07.2017

ColorLove Przedszkole – głosowanie

Wystartowało internetowe głosowanie, w którym ponownie potrzebna jest codzienna mobilizacja! Firma Baumit organizuje konkurs, którego stawką jest „colorlova” elewacja dla zwycięskiej placówki. Zachęcamy do głosowania w imieniu Dzieciaków z naszej Gminy!

Siechnice: ColorLove Przedszkole – głosowanie

Akcja ma na celu wprowadzenie przyjaznej i ciepłej atmosfery do przedszkoli, w których dużą część czasu spędzają najmłodsi. Dodatkowym założeniem konkursu jest pozytywna zmiana wyglądu okolicy zwycięskiej placówki oraz aktywizacja lokalnej społeczności. Nagrodą główną dla zwycięskiej placówki jest „colorlova” elewacja.

Startujące w konkursie Przedszkole Publiczne "Układanka" w Świętej Katarzynie zajęło ostatecznie trzynaste miejsce w rankingu. (dane na 1.10.2017)

Jak głosować?
Na wybrane przedszkola można głosować do 30 września 2017 r. Codziennie można oddać jeden głos. Wystarczy:

  1. wejść na stronę http://baumitstar.pl/przedszkole,
  2. przejść do zakładki „Zagłosuj”,
  3. znaleźć na liście wybrane przedszkole,
  4. podać adres email,
  5. (opcjonalnie) załączyć skan / zdjęcie dowodu zakupu produktów firmy Baumit zakupionych w okresie od 22.05.2017 do 30.09.2017 – przedszkole zyska wtedy dodatkowe 100 głosów,
  6. przepisać kod z obrazka,
  7. nacisnąć przycisk „Głosuj”,
  8. kliknąć w link aktywacyjny, który zostanie wysłany na podany adres emailowy.

Do finału konkursu zakwalifikuje się 10 placówek, które otrzymają największą liczbę głosów. O ostatecznym zwycięstwie i przyznaniu nagrody zdecyduje powołane przez organizatora Jury. Komisja wybierze zwycięzcę konkursu biorąc pod uwagę charakter budynku, jego usytuowanie względem otaczającej go zabudowy, potencjał remontowy obiektu, strukturę fasady i znajdujących się na niej elementów, które pozwalają uzyskać jak najlepszy efekt wizualny w odniesieniu do projektu.

Ostateczne wyniki zostaną opublikowane na stronie www.baumitstar.pl do dnia 10 listopada 2017 r.

Wczytuję komentarze...