Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 13-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
9.07.2023

Spektakl dla dzieci w Centrum Kultury w Siechnicach

Centrum Kultury w Siechnicach zaprasza na spektakl "Daleko, daleko stąd". Kolorowa scenografia, autorska oprawa muzyczna, bajkowe kostiumy i maski teatralne to nielada widowisko dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Siechnice: Spektakl dla dzieci w Centrum Kultury w Siechnicach

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 23 lipca 2023 roku o godz. 16:00 w Klubie Relaks w Siechnicach, przy ul. Fabrycznej 15. Bilety są do nabycia w siedzibie Klubu w cenie 5zł (dziecko), 10zł (dorosły). Więcej szczegółowych informacji pod numerem 881 921 619.

Opis spektaklu przez Organizatora:

Jaś jest chłopcem, który lubi bujać w obłokach i wymyślać nieprawdziwie historie. Ponadto, kiedy trzeba przyznać się do winy, nasz bohater zawsze twierdzi, że nie zrobił nic złego – nie schował koleżance ołówka, to kolega zaczepiał go pierwszy, a zadanie domowe zjadł mu pies. Bezsilni rodzice opowiadają Jasiowi historię o krainie „Daleko, daleko stąd”, gdzie trafiają osoby niemówiące prawdy. Rządzi tam Wielka Izaura. Ostrzegają chłopca, że jeżeli nie zmieni swojego postępowania, może się tam znaleźć. Jaś, nie traktując poważnie przestrogi rodziców, gorzko przekonuje się, że jednak mówili oni prawdę – trafia do krainy o nazwie Daleko. Jak poradzi sobie w tajemniczej i magicznej przestrzeni, w której króluje Wielka Izaura? Jakie zadania przygotowała dla chłopca? Jakie inne postaci przebywają w Daleko? Czy Jasiowi uda się w ogóle wrócić do domu?