Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 08-07-2020
Termy Jakuba w Oławie
9.02.2018

Recital Olgi Bończyk

Centrum Kultury w Siechnicach zaprasza na recital Piosenki z Klasą w wykonaniu Olgi Bończyk. Podczas koncertu usłyszymy zarówno piosenki filmowe, przeboje polskiej piosenki, utwory z "Kabaretu Starszych Panów" jak również autorskie piosenki z ostatniej płyty wokalistki.

Recital "Piosenki z Klasą" to energetyczny i niezwykle subtelnie ułożony koncert z piosenkami, które Olga Bończyk chciała zaśpiewać już od dziecka – "Spełniam w ten sposób swoje marzenia z dzieciństwa, gdy ze skakanką w ręku, przed lustrem śpiewałam piosenki Ireny Santor, Marii Koterbskiej czy Reny Rolskiej. Wyobrażałam sobie wtedy, że jestem wielką artystką i śpiewam dla wielotysięcznej widowni i że gdy dorosnę, wrócę do tych piosenek i zaśpiewam je dla swojej publiczności. Marzenia się spełniają".

Koncert złożony jest z piosenek, które przez lata swojej kariery artystka śpiewała w recitalach tematycznych. Dziś, na prośbę publiczności, z wybranych i najbardziej lubianych piosenek złożyła swego rodzaju koncert życzeń. Usłyszą Państwo piosenki filmowe takie jak: "Cabaret", "New York" czy "Paroles, paroles", a także niezapomniane przeboje polskiej piosenki jak: "Gdy mi ciebie zabraknie", "Remdium", "Jego portret" czy "Kasztany". Zajrzymy też do "Kabaretu Starszych Panów", którego muzą była eteryczna Kalina Jędrusik. A dla tych, którzy cenią autorskie projekty Olgi Bończyk, artystka zaśpiewa kilka piosenek z ostatniej płyty – "Piąta Rano".

Wydarzenie będzie mieć miejsce 18 marca 2018 roku (niedziela) w godzinach 18:00 – 20:00 w Klubie Tęcza w Świętej Katarzynie.

Aktualizacja: Zmianie uległa cena biletu – teraz za wstęp na koncert zapłacimy 25 zł / os.

Bilety w cenie 50 zł / os. dostępne są w Klubie Tęcza w Świętej Katarzynie (ul. Główna 82) oraz sekretariacie Centrum Kultury w Siechnicach (ul. Fabryczna 15).

Wczytuję komentarze...